Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.02.2018

Результат засідання за 15 лютого 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 лютого 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «СТИРОЛОПТФАРМТОРГ»;

ТОВ «СП ГАЗ».

 

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК МИРОЦЬКЕ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ТОВ «ІНДАСТРІАЛ ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТМЕНТС»;

ТОВ «СТИРОЛОПТФАРМТОРГ»;

ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ТРАНЗИТ».

 

4. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ПП «АРТ-ЕНЕРГО»;

ПП «АЛЬТЕНА-ГНГ».

 

5. Переоформити ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

6. Накласти штраф на ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного газу.

 

7. Накласти штраф на ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із зберігання (закачування, відбору) природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 15.02.2018).

 

8. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 15.02.2018).

 

9. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 16 березня 2017 року № 287 «Про порушення ДЕРЖАВНИМ МІЖРАЙОННИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» та продовжити термін усунення порушень.

 

10. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 06 жовтня 2016 року № 1812 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» » та продовжити термін усунення порушень.

 

11. Внести зміну до розпорядження НКРЕКП від 15 червня 2017 року № 19-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ЛИСИЧАНСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» » та продовжити термін усунення порушень .

 

12. Внести зміну до розпорядження НКРЕКП від 15 жовтня 2015 року № 28-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» » та продовжити термін усунення порушень.

 

13. Внести зміну до розпорядження НКРЕКП від 19 березня 2015 року № 2-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення РІВНЕНСЬКИМ ОБЛАСНИМ ВИРОБНИЧИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» » та продовжити термін усунення порушень.

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП про зміну тарифів на відпуск електричної та/або виробництво теплової енергії у зв’язку зі зміною обсягів виробництва електричної енергії відповідно до Прогнозного балансу електроенергії Об'єднаної енергетичної системи України на 2018 рік та/або зміною витрат на паливо для ТЕЦ та когенераційних установок:

КП «Міськтепловоденергія» ТЕЦ;

ТОВ «Рівнетеплоенерго»;

КП «Теплоенергетик»;

ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ».

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ЛМКП «Львівтеплоенерго» (ТЕЦ-1) на 2018 рік».

 

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» на виробництво теплової енергії, виробленої на когенераційних установках».

 

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» на 2017 рік».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік:

ПАТ «Київенерго»;

ПрАТ «Кіровоградобленерго»;

ПАТ «Полтаваобленерго»;

ВАТ «Тернопільобленерго»;

ПАТ «Хмельницькобленерго»;

ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго»;

ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»;

ТОВ «Затоцькі електричні мережі».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «ДТЕК Західенерго».

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Донбасенерго» для реалізації першої – третьої черги проекту реконструкції енергоблока № 7 Слов'янської ТЕС».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ліцензіата, що провадить господарську діяльність з захоронення побутових відходів ПрАТ «КАТП-1028» на 2018 рік».

 

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік:

КП «Вінницяоблводоканал»;

КП «Чернівціводоканал;

МКП «Миколаївводоканал».

 

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

КП «Вінницяоблводоканал»;

КП «Чернівціводоканал»;

МКП «Миколаївводоканал».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення таким підприємствам на 2018 рік:

ОКВП «Дніпро-Кіровоград»;

КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області;

ПрАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал».

 

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

ОКВП «Дніпро-Кіровоград»;

КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області;

ПрАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал».

 

26. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2018 рік:

ПрАТ «Енергоресурси»;

КП «Ірпіньводоканал»;

Комунального виробничого підприємства Кам’янської міської ради Міськводоканал»;

КП «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради.

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона»;

КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода»;

ПАТ «АЗОТ» (м. Черкаси);

ПрАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал»;

КП «Міськводоканал» Сумської міської ради.

 

28. Встановити (скоригувати) тарифи на теплову енергію за категоріями споживачів ПрАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль».

 

29. Встановити (скоригувати) тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення ПрАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль».

 

30. Встановити тарифи на теплову енергію для потреб релігійних організацій ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

31. Встановити тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

32. Продовжити розгляд питання про анулювання ліцензій ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА» на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux