Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.07.2020

Результат засідання за 15 липня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 липня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності  з постачання природного газу:

ТОВ «ЗАХІДНАФТОІНВЕСТ»;

ТОВ «ЛЮКСГАЗ»;

ТОВ «ОЛІРО ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СЕНТРАЛГАЗ»;

ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «УКРПОСТАЧГАЗ»;

ТОВ «ЧОЕК».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГІЯ-АКТИВ 2018»;

ТОВ «ФОТОН ПРО-ПЛЮС»;

ТОВ «ТМ ПАРТНЕРС».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ДОЧІРНЄ СЕРВІСНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОМІР» ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «ОЛІРО ЕНЕРДЖІ».

 

4. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МДД ТРЕЙДІНГ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

5. Унести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГРІН ЕНЕРГО»;

ТОВ «ПРОМІНЬ ЕНЕРГО»;

ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ».

Зняти з розгляду питання про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії для ТОВ «СОЛАРЕНЕРГО».

 

6. Прийняти рішення щодо звільнення ТОВ «Нафтогаз Тепло» від виконання вимог статті 47 «Закону України» щодо відокремлення та незалежності оператора системи розподілу.

 

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження Інструкції щодо подання та публікації даних на ринку електричної енергії».

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження змін до Програми відповідності АТ «Одесаобленерго».

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2020 рік».

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 травня 2020 року № 910» (щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік).

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10.12.2019 № 2693» (щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»).

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2019 року № 3217» (щодо внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» на 2020 рік).

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2019 року № 3240» (щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПрАТ «Черкаське хімволокно» на 2020 рік).

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік»;

«Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2020 рік».

 

16. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГЕЙН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КОНСТАНТ ЕНЕРДЖИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТД СВІТЛОТЕХНІКА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ПЛАНЕС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЗАПОРІЗЬКА ГІДРОЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЦЕНТР» (СЕС «Василівка»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЦЕНТР» (СЕС «Василівка-2»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЦЕНТР» (СЕС «Василівка-3»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САН СІТІ ПЛЮС» (СЕС Миколаївська обл., Березнегуватський р-н, смт Березнегувате, вул. Нахімова, буд. 21а)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «УКРЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Залізнична, 11А та 11-Б (кадастрові номери земельних ділянок 1210700000:01:303:0056 та 1210700000:01:303:0057))»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «УКРПРОДЛОГІСТИКА» (СЕС Вінницька обл, Вінницький р-н, смт Вороновиця, вул. Київська, буд. 13)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПРОЛОГ СОЛАРІНВЕСТ» (СЕС Київська обл., Васильківський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 46)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2020 № 1245» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЦЕНТР» (СЕС «Василівка»), ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЦЕНТР» (СЕС «Василівка-2»), ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЦЕНТР» (СЕС «Василівка-3»), ТОВ «САН СІТІ ПЛЮС» (СЕС Миколаївська обл., Березнегуватський р-н, смт Березнегувате, вул. Нахімова, буд. 21а), ТОВ «ЕНЕРГЕЙН» (СЕС Одеська обл., м. Южне, вул. Комунальна, 15), ТОВ «КОНСТАНТ ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Хорошівська»), ТОВ «ПРОМІНЬ ЕНЕРГО» (3 – 5 черги СЕС Київська обл., м. Бориспіль, вул. Запорізька, 36-а), ТОВ «САН ВОЛЬТ» (СЕС «Качкарівка»), ТОВ «УКРЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Залізнична, 11А та 11-Б (кадастрові номери земельних ділянок 1210700000:01:303:0056 та 1210700000:01:303:0057), ТОВ «ПРОЛОГ СОЛАРІНВЕСТ» (СЕС Київська обл., Васильківський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 46), ТОВ «СОЛАР ПЛАНЕС» (СЕС Житомирська обл., Коростишівський р-н, с. Красилівка, вул. Піскова, 30), ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ» (СЕС Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с. Стовп’яги, вул. Садова, буд. 14, 16), ТОВ «ТД СВІТЛОТЕХНІКА» (СЕС Київська обл., м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, буд. 22), ТОВ «УКРПРОДЛОГІСТИКА» (СЕС Вінницька обл., Вінницький р-н, смт Вороновиця, вул. Київська, буд. 13)), ТОВ «ЗАПОРІЗЬКА ГІДРОЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (ГЕС Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Велика Яблунівка, вул. Данільченка, буд. 55Г)).

 

17. Прийняти результати проведення позапланових виїзних перевірок більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.07.2020):

ТОВ «ЕНЕРДЖІКС»;

ТОВ «ЕНЕРГОЛАЙТ КОМПАНІ»;

ТОВ «ЕНЕРГОЗАХІД»;

ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ»;

ДП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

ТОВ «СОЛДІ ІНФІНІТІ»;

ТОВ «БІОЕНЕРДЖІТРАНС».

 

18. Накласти штраф на ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ» за порушення вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.07.2020).

 

19. Накласти штраф на АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.07.2020).

 

20. Накласти штраф на АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.07.2020).

 

21. Застерегти ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» щодо недопущення надалі порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

22. Застерегти АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЛУГАНСЬКГАЗ» щодо недопущення надалі порушення законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.07.2020).

 

23. Накласти штраф на АТ «КИЇВГАЗ» за порушення законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.07.2020).

 

24. Провести позапланові виїзні перевірки:

ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ»;

АТ  «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «КТД СОЛАР»;

ТОВ «БІЗНЕС-РЕЙС».

 

25. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері теплопостачання:

КП «ТЕПЛОЕНЕРГО»;

ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО»;

КП «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»;

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»;

КПТМ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА»;

ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО»;

КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»;

КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»;

ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ»;

ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».

 

26. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 468 «Про накладення штрафу на ПРАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

27. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 06 грудня 2019 року № 2636 «Про накладення штрафу на КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

28. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2017 року № 1426 «Про накладення штрафу на ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії, Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії».

 

29. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2019 року № 2540 «Про накладення штрафу на ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання».

 

30. Унести зміни до постанови НКРЕКП, від 20 березня 2020 року № 700 «Про накладення штрафу на КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання».

 

31. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2020 року № 844 «Про накладення штрафу на ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, теплової енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

32. Скасувати постанову НКРЕКП від 24.12.2019 № 3009 «Про анулювання ліцензії з виробництва теплової енергії, виданої АТ «СУМСЬКЕ НВО».

 

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання».

 

34. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766 у частині надання настанови НЕК «УКРЕНЕРГО» здійснювати перевірку ціни, що зазначена у заявках учасників ринку на балансуючу електричну енергію, на відповідність цінових обмежень на балансуючу електричну енергію, визначених цією постановою та встановлення межі похибки для учасників ринку електричної енергії у абзаці шостому пункту 14 цієї постанови.

Продовжити розгляд питання про внесення змін до постанови НКРЕКП від 08.04.2020 № 766 у частині перегляду встановлених меж цінових обмежень у години мінімального навантаження на РДН і ВДР у сторону збільшення та встановлення мінімальної ціни продажу на ВДР на рівні ціни РДН, що склалась на відповідний розрахунковий період.

 

35. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 24 червня 2020 року № 1210 щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у травні 2020 року.

 

36. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247. 

 

37. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Правил ринку та Методики формування цін на допоміжні послуги».

 

38. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до додатка 6 Правил ринку».

 

39. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux