Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.04.2020

Результат засідання за 15 квітня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 квітня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ ССК «МИКОЛАЇВСЬКА ВЕРФ»;

ТОВ «СП-АЛЬЯНС».

 

2. Видати ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

3. Видати ТОВ «УКРЕНЕРГРІДАС ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

4. Внести зміни до встановленої потужності теплогенеруючого обладнання з виробництва теплової енергії КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЗУІА»;

ТОВ «САН ВЕСТ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «САНДАГ».

 

6. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГЕЛІЯ СОЛАР»;

ПП «ДЕМЕТРА БІОЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ІНТЕЛКОМ»;

ТОВ «ТАТАРБУНАРИ СОЛАР 2».

 

7. Анулювати ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Схвалити ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Інвестиційну програму з розподілу електричної енергії на 2020 рік.

 

9. Схвалити плани розвитку систем розподілу на 2020 – 2024 роки:

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

10. Накласти штраф на КП «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.04.2020).

 

11. Накласти штраф на КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.04.2020).

 

12. Накласти штраф на ПрАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.04.2020).

 

13. Накласти штраф на ТОВ ФІРМА «ТДК» за порушення Ліцензійних умов з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.04.2020).

 

14. Накласти штраф на АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.04.2020).

 

15. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

16. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 22 лютого 2019 року № 244 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

17. Скасувати постанову НКРЕКП від 20 березня 2020 року № 710 «Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «КРИВОРІЖГАЗ».

 

18. Провести позапланову невиїзну перевірку ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ».

 

19. Провести позапланові виїзні перевірки:

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ»;

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

20. Затвердити зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на квітень 2020 року.

 

21. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2020 рік:

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2020 рік:

КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»;

ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО».

 

25. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВИНСОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ЗАХІДНА ТЕПЛО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «РІВС-2013»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу СТ «СОНЯЧНЕ МІСТО»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 25.03.2020 № 723» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВИНСОЛАР» (1 черга СЕС Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, територія Баламутівської с/р), ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ЗАХІДНА ТЕПЛО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (СЕС Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Чишки, вул. Лесі Українки, 53), ПП «РІВС-2013» (СЕС м. Черкаси, вул. Благовісна/Горького, буд. 372/59 (0,122) та СЕС м. Черкаси, вул. Благовісна/Горького, буд. 372/59 (0,198)), СТ «СОНЯЧНЕ МІСТО» (СЕС Київська обл., м. Славутич, пр. Дружби народів, буд. 7, СЕС Київська обл., м. Славутич, площа Центральна, буд. 3 та СЕС Київська обл., м. Славутич, площа Центральна, буд. 5), ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (1 черга біогазової електростанції на полігоні ТПВ Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Нігинське шосе, 2ж).

 

26. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження змін до Програми відповідності АТ «Одесаобленерго».

 

27. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux