Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.12.2016

Результат засідання за 15 грудня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 грудня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТЗОВ «СИНТЕЗ СОЛАР» (встановлена потужність – 1,44 МВт);

- ТОВ «ІНТЕРЕНЕРДЖІ» (встановлена потужність – 3480 кВт);

- ТОВ «САН ЕНЕРГО» (встановлена потужність – 104 кВт).

 

2. Встановити тарифи на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік для ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електроенергії за регульованим тарифом.

 

3. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок на 2017 рік.

 

4. Встановити «зелений» тариф на відпуск електричної енергії:

- ТОВ «ЄВРОІМЕКС»;

- ТОВ «САНТАЛЕКС ГРІН ПАУЕР»;

- ТОВ «Синтез Солар».

- ТОВ «ЛІДЕР».

 

5. Затвердити Періоди максимального навантаження енергосистеми України по місяцях 2017 року в робочі, вихідні та святкові дні (за київським часом).

 

6. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 24 листопада 2016 року (підпункт 5.3 протоколу № 21) та внести зміни до постанови НКРЕКП від 08 червня 2016 року № 918.

 

7. Затвердити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 24 листопада 2016 року (підпункт 6.1 протоколу № 21).

 

8. Встановити фіксовані суми коштів для енергогенеруючих компаній, яким було надано авансові платежі за рахунок кредитних коштів, які ДП «Енергоринок» залучає в АТ «Ощадбанк».

 

9. Перерахувати кошти виробникам електричної енергії (крім виробників електричної енергії, що провадять діяльність на неконтрольованій території, визначених центральним органом виконавчої влади, що формує та забезпечує реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2015 року № 263) та НЕК «Укренерго» до забезпечення їм рівного відсотку оплати фактичної товарної продукції листопада 2016 року.

 

10. Встановити тарифи на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств та тарифи на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для ПАТ «Укртрансгаз» відповідно до території ліцензованої діяльності газорозподільних підприємств.

 

11. Затвердити нормативи перерахування коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання постачальника природного газу, на якого покладені спеціальні обов'язки, відкритого в установі уповноваженого банку, що надійшли при постачанні природного газу ПАТ «Одеський припортовий завод», на грудень 2016 року.

 

12. Схвалити зміни до інвестиційних програм на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

- ПАТ «Київенерго»;

- ПАТ «Українська залізниця».

 

13. Схвалити ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» інвестиційну програму на 2016 рік.

 

14. Схвалити Комунальному підприємству «Глухівський тепловий район» зміни до інвестиційної програми на 2016 рік.

 

15. Затвердити ПАТ «Донецькоблгаз» План розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 роки.

 

16. Затвердити зміни до Плану розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 роки:

- ПАТ «Волиньгаз»;

- ПАТ «Івано-Франківськгаз»;

- ПАТ «Рівнегаз»;

- ПАТ «Сумигаз»;

- ПАТ «Хмельницькгаз»;

- ПАТ «Чернівцігаз»;

- ПАТ «Чернігівгаз».

 

17. Накласти штраф на ПАТ «СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), постачання теплової енергії та зобов’язати подати на схвалення до НКРЕКП інвестиційну програму на 2017 рік.

 

18. Накласти штраф на КП «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії та зобов’язати надати на розгляд та схвалення до НКРЕКП інвестиційну програму на 2017 рік і надати звіти зазначені в обґрунтуванні Регулятора.

 

19. Накласти штраф на КП «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

20. Застерегти ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» щодо надалі не допускати порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

21. Попередити ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та надалі не допускати зазначені порушення.

 

22. Схвалити результати виконання вимог протокольних рішень, прийняті в ході розгляду на відкритих засіданнях НКРЕКП, актів перевірок ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом у 2016 році.

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів - постанов НКРЕКП:

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом»;

- «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України»;

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення»;

- «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 21 лютого 2008 року № 198»;

- «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 26 липня 2007 року № 996»;

- «Про затвердження Порядку комерційного обліку електричної енергії, виробленої на об’єктах електроенергетики з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями)».

 

24. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження на листопад 2016 року сум коригування платежів ліцензіатів з постачання електроенергії за регульованим тарифом за електричну енергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України»;

- «Про визнання такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії регулювання електроенергетики України».

 

25. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2016 № 1677 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва». (ТОВ «ЄВРОІМЕКС» (СЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Тийглаш,(1-3 черги), ТОВ «САНТАЛЕКС ГРІН ПАУЕР» (СЕС Новенська сільрада, Токмацький р-н, Запорізька обл. (1 - 2 пускові комплекси)), ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (СЕС Новенська сільрада, Токмацький р-н, Запорізька обл.(3 пусковий комплекс)), ТОВ «ЛІДЕР» (ФЕС за адресою: Вінницька обл. Чечельницький р-н. селище Чечельник, вул. Шевченка, 43 (2 черга), ТОВ «Синтез Солар» (Бориславська СЕС №2 та Бориславська СЕС «Синтез-1»)).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux