Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.06.2017

Результат засідання за 15 червня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 червня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «А2-ГАЗ»;

ТОВ «АТС»;

ТОВ «ЕНЕРГО ПРАЙМ»;

ТОВ «КРІСТАЛ ФІНАНС»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «УГК «ЦЕНТР»;

ТОВ «УГПП»;

ТОВ «ЕНЕРГОСТРАТЕГІЯ»;.

ТОВ «КП «ЕНЕРГО-ТРЕЙД»;

ТОВ «ГАЗ-ОІЛ ГРУПП»;

ТОВ «ЦЕНТРНАФТОГАЗПОСТАЧ»;

ТОВ «ТРАФІГУРА ЮКРЕЙН»;

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЕКВІВАЛЕНТ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

ПАТ «РІВНЕГАЗ;

ПАТ «ГАДЯЧГАЗ;

ПАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ»;

ПАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

ПАТ «ПОЛТАВАГАЗ»;

ПАТ «КОРОСТИШІВГАЗ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «СВІТЛО ХОРСА»;

ТОВ «БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ФРІ - ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «АЛЬТЕН-ТРОСТЯНЕЦЬ»;

ТЗОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ-ПЛЮС»;

ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ».

 

4. Переоформити ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії на безстрокові. 

 

5. Встановити КПТМ «Криворіжтепломережа» та ДП «Криворізька теплоцентраль» тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб населення.

 

6. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 15.06.2017).

 

7. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 15.06.2017).

 

8. Зобов’язати ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

9. Зобов’язати МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХЕРСОНТЕПЛОЕНЕРГО» до 1 серпня 2017 року подати інвестиційну програму на 2017 рік, врахувати статтю «невикористані кошти інвестиційної програми 2016 року» у сумі 4 787,65 тис. грн (без ПДВ), як додаткове джерело фінансування, що не підлягає поверненню з терміном виконання до 1 жовтня 2017 року. У разі неподання МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ХЕРСОНТЕПЛОЕНЕРГО» інвестиційної програми або невиконання у визначений термін вилучити зазначену суму з тарифів на теплову енергію.

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення планових виїзних перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у ІІІ кварталі 2017 року».

 

11. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на червень 2017 року.

 

12. Продовжити період нарахування інвестиційної складової по проекту реконструкції енергоблока № 1 Криворізької ТЕС, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 26.04.2012 № 533 «Про затвердження величини інвестиційної складової тарифу ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» на 2017 рік».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Міському комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) Міському комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про затвердження Порядку визначення регуляторної бази активів суб'єктів природних монополій, що провадять (мають намір провадити) господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення»;

- «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на принципах стимулюючого регулювання»;

- «Про внесення змін до форми звітності № 4-НКРЕКП (місячна) «Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів» та Інструкції щодо заповнення форми звітності № 4-НКРЕКП (місячна) «Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів».

 

17. Продовжити розгляд питань про:

- порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»;

- порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»;

- внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року № 1141 щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Комунальному підприємству «Харківводоканал»;

- внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) Комунальному підприємству «Харківводоканал»;

- схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Солар Парк Підгородне» «Сонячна електростанція – 3».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux