Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.05.2015

Результат засідання за 14 травня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 травня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «УКРТЕПЛО ЧЕРКАСИ» (встановлена потужність – 6,751 Гкал/год);

ТОВ «УКРТЕПЛО КИЇВ» (встановлена потужність – 11,45004 Гкал/год);

КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ» (встановлена потужність – 0,516 Гкал/год).

 

2. Переоформити ТОВ «ТРІСТАР ЕНЕРГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

3. Переоформити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНКОРГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом.

 

4. Анулювати ТОВ «ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОМПАНІЯ «КОМФОРТ-МАЙСТЕР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

5. Залишити без розгляду заяву КП «ЛУБНИ-ВОДОКАНАЛ» ЛУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

6. Відмовити ПАТ «АЗОТ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом.

 

7. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

Комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» (м. Хмельницький);

Комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго».

 

8. Внести зміни до інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

 

9. Накласти штраф на ПАТ «Дніпрогаз» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

10. Попередити Комунальне підприємство «Харківводоканал» не допускати порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

11. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Алгоритму розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу»;

«Про внесення змін до Типового договору на розподіл природного газу».

 

12. Перенести розгляд питань про:

- внесення змін до інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «Полтаваобленерго»;

- порушення Обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Миргородтеплоенерго» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії. 

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux