Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.08.2018

Результат засідання за 14 серпня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 серпня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ДП ЕТС;

ТОВ «МЕТАН-ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГЛОБАЛ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЕНЕРА»;

ТОВ «ЕНЕРДЖИ ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «ПРОМАТОМ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ»;

ТОВ «Р-ЕНЕРДЖІ».

 

4. Видати КП «ТМТКЕ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

5. Відмовити ТОВ «ВК ЕНЕРГОРЕСУРСИ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

6. Відмовити ПП «ЕКО-СТАРТ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

7. Анулювати ТОВ «ЗАПЛАЗСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» ліцензію на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого та теплогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ІНТЕРЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-КРЕМЕНЧУК».

 

9. Встановити ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ тарифи на розподіл та постачання електричної енергії.

 

10. Встановити КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» індивідуальні технологічні нормативи використання питної води.

 

11. Застерегти ПП «СТОЖАРИ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

12. Застерегти ТОВ «КРАФТ ЕНЕРДЖИ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

13. Застерегти Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та зобов’язати у термін до 1 листопада 2018 року Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» здійснити перерахунок Комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Полтави» зайво нарахованих коштів за спожиту теплову енергію за період з 20 жовтня по 31 грудня 2017 року, про, що повідомити НКРЕКП з наданням підтверджуючих документів протягом 15 днів з дня закінчення терміну виконання.

 

14. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії.

 

15. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії.

 

16. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

17. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 15.02.2018 № 192 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

18. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14.09.2017 № 1121 «Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

19. Провести позапланову перевірку ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО».

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО-АЛЬТЕП»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС+»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БЛАГОДАР-СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАРУ ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПАТРІОТ ЕНЕРГО»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРК» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Новомосковский р-н, с. Соколове), ТОВ «ЕКО-АЛЬТЕП» (1 та 3 черги СЕС Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт Солоне, вул. Бєльченко братів, 2-А), ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС+» (СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, Чумаківська сільська рада), ТОВ «БЛАГОДАР-СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Новоолександрівка, вул. Центральна, 86, 92), ТОВ «КАРУ ЕНЕРГО» (1 черга СЕС Закарпатська обл., м. Берегово, вул. Запорізька, 50), ТОВ «ПАТРІОТ ЕНЕРГО» (СЕС Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Козлин, вул. Колгоспна, 24), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Будівельників, буд. 38а).

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про затвердження тарифу на транспортування аміаку магістральними трубопроводами ДП «УКРХІМТРАНСАМІАК» для споживачів України по маршруту РС-33 – Одеський припортовий завод»;

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 22 червня 2012 року № 806».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік:

ПРАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

КП «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ;

КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

ПРАТ «РІВНЕАЗОТ».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

ПРАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

КП «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ;

КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ».

 

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 жовтня 2016 року № 1790».

 

26. Зняти з розгляду питання про:

схвалення проектів постанов НКРЕКП: «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС» та «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС» (1 черга електростанції на біомасі, розташованої в Київській обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Героїв Дніпра, 38-А/1);

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1486» (перегляд тарифів на відпуск електричної енергії та внесення змін до Інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік);

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1487» (перегляд тарифів на відпуск електричної енергії, виробленої гідроелектростанціями ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік); 

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1488» (перегляд тарифів на відпуск електричної енергії і виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях, та внесення змін до Інвестиційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік); 

прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1512» щодо перегляду тарифу на передачу електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2018 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux