Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.02.2023

Результат засідання за 14 лютого 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 лютого 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЧІЛЛ ГАЗ СІСТЕМ»;

2) ТОВ «Ю Енерджі».

Рішення не прийнято щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу для ТОВ «ГЛОБАЛТРАНСЕНЕРДЖІ».

2. Видати ТОВ «ТИХА ПІВІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРГОКОМПАНІЯ АТЛАНТ»;

2) ТОВ «ЕНЕРГОСТАБ»;

3) ТОВ «ЮА-ТРЕЙДІНГ»;

4) ТОВ «Ю Енерджі».

4. Відмовити ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

5. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 03 березня 2022 року № 336.

6. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 350.

7. Перенести розгляд питання про зупинення дій ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ТОВ «ГЛОБАЛТРАНСЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «ЕНЕРГОБАЛАНС 22»;

3) ТОВ «ПАВЕР ЕНЕРЖІ ТРЕЙД».

8. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП (зміна найменування).

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи передачі на 2023 – 2032 роки».

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо удосконалення вимог стосовно третинного регулювання частоти та резервів заміщення, а також забезпечення уставок налаштування функцій стабілізатора енергосистеми (PSS) та демпфірування коливань потужності (POD)).

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 01 листопада 2022 року № 1369» (щодо уточнення вимог в частині процедури виконання існуючими споживачами з встановленими генеруючими установками технічних вимог).

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії (із застосуванням стимулюючого регулювання та за методологією «Витрати+»):

1) АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

3) АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

4) ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

5) ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ»;

6) ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги постачальників універсальних послуг:

1) ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

2) ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»;

3) ТОВ «ЕНЕРА СХІД»;

4) ТОВ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ».

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

15. Прийняти постанови НКРЕКП «Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води»:

1) КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

2) ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ».

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» на 2022 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 травня 2022 року № 524».

17. Перенести розгляд питання про недотримання АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

18. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 18 січня 2023 року № 37).

19. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.02.2023, розгляд акта від 18 січня 2023 року № 38).

20. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 18 січня 2023 року № 39).

21. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 18 січня 2023 року № 40).

22. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.02.2023).

23. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

24. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГУДЗОВКА-СОЛАР-1» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.02.2023).

25. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРЕЛЕКТРО ЗБУТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 лютого 2021 року № 220.

26. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 27 грудня 2022 року № 141-р «Про усунення порушень ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ».

27. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 07 квітня 2021 року № 606 «Про застереження щодо недопущення надалі КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходу державного регулювання».

28. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» з виробництва електричної енергії.

29. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» з виробництва теплової енергії.

30. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

31. Провести позапланові виїзні перевірки (щодо дотримання ОСР графіків відключень):

1) ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

3) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

4) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

5) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

6) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

32. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ» з постачання природного газу.

33. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

34. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

35. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

36. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» з постачання природного газу.

37. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» з постачання електричної енергії споживачу.

38. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» з постачання електричної енергії споживачу.

39. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

40. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 15 лютого 2022 року № 300 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у червні, серпні, вересні та листопаді 2021 року».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux