Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.02.2020

Результат засідання за 14 лютого 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 лютого 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АФ ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»;

ТОВ «ЕНЕРА СХІД».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АФ ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»;

ТОВ «ОМ ТРЕЙДІНГ ГРУП».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «МГВ»;

ТОВ «СОЛАР БОЛГРАД»;

ФОП СИРОЇЖКУ О. П.;

ТОВ «ФРАНКО-СОЛАР».

 

4. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СВ ЕНЕРДЖИ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв'язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

5. Відмовити ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРЄМЦЮ ЯЙЛЕНКУ ВАСИЛЮ КОСТЯНТИНОВИЧУ у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку з встановленням невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

6. Схвалити інвестиційні програми на 2020 рік:

ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВИРОБНИЧОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ».

 

7. Накласти штраф на ТОВ «СОЛАР ФЮЧЕР» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

8. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УЛЯНІВКА-ЕЛІОС» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

9. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАРПАТСЬКИЙ ВІТЕР» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

10. Застерегти ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.02.2020).

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 06.08.2019 № 1657 «Про накладення штрафу на КПТМ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії»;

«Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання»;

«Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про скасування деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (у частині скасування надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (полігон ТПВ Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Нігинське шосе)).

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕЛІОСТРУМ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІВАШКІВСЬКІ САДИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПРАТ «ІНВЕСТОР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР БОЛГРАД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УМАНЬ КВАДРО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УМАНЬ ТРЕ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу КП «АГРОПРОЕКТТЕХБУД» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПРАТ «МЕТАЛУРГМАШ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.12.2019 № 3111» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕА СОЛАР ГРУП» (СЕС Дніпропетровська обл., Широківський р-н, Карпівська с/р (кадастровий номер земельної ділянки 1225886600:14:001:0166)), ТОВ «ГЕЛІОСТРУМ» (СЕС Харківська обл., Красноградський р-н, м. Красноград, вул. Українська, 25), ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (СЕС Київська обл., Володарський р-н, с. Городище-Пустоварівське, вул. Березова, 1-д), ТОВ «ІВАШКІВСЬКІ САДИ» (СЕС «Івашківська»), ПРАТ «ІНВЕСТОР» (СЕС «Ананьїв»), ТОВ «НІККОМ-СОЛАР» (СЕС «Малинівка-2»), ПП «ПІКЕТ-БУД-ТРАНС» (СЕС Волинська обл., Ковельський р-н, смт Голоби, вул. Ткача (земельні ділянки з кадастровими номерами 0722155300:01:002:0675 та 0722155300:01:002:0650)), ТОВ «СОЛАР БОЛГРАД» (СЕС Одеська обл., Болградський р-н, с. Залізничне (кадастровий номер земельної ділянки 5121483800:01:001:0471)), ТОВ «УМАНЬ КВАДРО» (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, с. Танське, вул. Центральна, буд. 19), ТОВ «УМАНЬ ТРЕ» (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, смт Бабанка, вул. Гагаріна, буд. 65), КП «АГРОПРОЕКТТЕХБУД» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Філософська, 39-а), КТ «ПП «В.А.Т. КОМПАНІЯ «ДНІПРО «І КОМПАНІЯ» (2 черга СЕС м. Херсон, вул. Робоча, буд. 66), ПРАТ «МЕТАЛУРГМАШ» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Собінова, буд. 1), ТОВ «САНБІМС ЕНЕРДЖІ» (СЕС Львівська обл., Миколаївський р-н, с. Стільсько, вул. Шевченка, буд. 260), ТОВ «СФЕРА ЕНЕРДЖІ» (СЕС Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. І. Мазепи, 45) та скасування надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (полігон ТПВ Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Нігинське шосе)).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux