Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.11.2019

Результат засідання за 14 листопада 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 листопада 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГНП ЕНЕРГО»;

ТОВ «ЕНТРА М»;

ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ»;

ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АВТОБАНСЕРВІС»;

ТОВ «АКВА-ВІНД ГРУП»;

ТОВ «ГАЗ-ОІЛ ГАРАНТ»;

ДП «ДЕРЖВУГЛЕПОСТАЧ»;

ТОВ «ЕНТРА М»;

ТОВ «ЕФТ УКРАЇНА»;

ТОВ «ІМПЕКС ЛОГІСТИК»;

ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ»;

ТОВ «ПОДІЛЛЯ ЕНЕРГОЗБУТ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АГРОЛАН-3»;

ТОВ «АСК ЕНЕРДЖІ»;

ТЗОВ «ВІК-ВД»;

ТОВ «ГРІНПРОДЖЕКТСИСТЕМС»;

ТОВ «ДОБРОБУДЕНЕРГО»;

ТОВ «ЕКОБУДЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ СИСТЕМС»;

ТОВ «ЕСД»;

ТОВ «ЕТЛ СОЛАР РУФ»;

ТОВ «ЗОННЕНЕНЕРГІ»;

ТОВ «ЛАЙТДЕЙ»;

ФОП МАСАЛАБОВА Л.І.;

ТОВ «МИХАЙЛІВСЬКА СЕС»;

ТОВ «ОЕНЖІ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ПАУПЕР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ПРИВАТНІ ЕНЕРГОСИСТЕМИ»;

ТОВ «ПРИПРУТТЯ СОЛАР»;

ТОВ «САНРАЙ»;

ТОВ «СОНЯЧНИЙ КРИСТАЛ»;

ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ФІЛД»;

ТОВ «СОЛАР ЗАЛУКВА»;

ТОВ «СОЛАР ГОЛДЕН КІЗ»;

ТОВ «СОЛАРПАРК»;

ТОВ «СОЛАР ПАРК МАР’ЯНСЬКЕ»;

ТОВ «СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО»;

ТОВ «ТЕРРА СОЛАР»;

ТОВ «ТЕР САН ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «УКРАЇНСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ РІШЕННЯ 2018»;

ТОВ «ФЕС ВАСИЛІВКА»;

ТОВ «ЮСГ-ВИНОГРАДОВЕ».

 

4. Видати ТОВ «КАЛИНІВКА-ТЕРРА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АТП-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ЩАСЛИВИЙ»;

ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОРЕСУРС»;

ТОВ «ТЛС»;

ТОВ «УЗИН-ЕНЕРГО».

 

6. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГО-ГРУП-2018»;

ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВУД»;

ТОВ «САНБІЛД»;

ТОВ «СОЛАР ФАРМ-3»;

ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ».

 

7. Видати ТОВ «ЛЕ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

8. Відмовити ТОВ «ГАЗОВА КОМПАНІЯ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

9. Відмовити у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ДП НВКГ «ЗОРЯ» – «МАШПРОЕКТ»;

ТОВ «НОВІ ТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ».

 

10. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, виданих:

ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОХОЛДІНГ»;

СУБП «УКРТЕХНОСИНТЕЗ» У ФОРМІ ТОВ.

 

11. Анулювати ТОВ «ЧИСТА ЕНЕРГІЯ-2011» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

12. Анулювати ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

13. Схвалити ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» План розвитку системи розподілу на 2020 – 2024 роки.

 

14. Накласти штраф на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.11.2019).

 

15. Накласти штраф на ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.11.2019).

 

16. Накласти штраф на НЕК «УКРЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.11.2019).

 

17. Накласти штраф на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

18. Накласти штраф на АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії.

 

19. Накласти штраф на АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «МИКОЛАЇВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

20. Застерегти АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.11.2019).

 

21. Застерегти ТОВ «АРАБСЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АЛЬЯНС» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

22. Застерегти ТОВ «ЮГ-ГАЗ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

23. Застерегти ПАТ «ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРКАСИГАЗ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

24. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

25. Застерегти ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

26. Провести позапланові виїзні перевірки:

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО».

 

27. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

28. Унести зміни до постанови НКРЕКП «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у вересні 2019 року» від 24 жовтня 2019 року № 2249.

 

29. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «Гарантований покупець» у жовтні 2019 року.

 

30. Затвердити склад Громадської ради при НКРЕКП.

 

31. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Правил управління обмеженнями та Порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів»;

«Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (з метою удосконалення положень Кодексу системи передачі, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 309).

 

32. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2019 рік:

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

33. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АРБУЗИНКА СОЛАР ПАРК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНПРОДЖЕКТСИСТЕМС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ЕКО ЮСП»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАМ’ЯНКА-СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНРАЙ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СК-МОНОЛИТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРПАРК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА АЛЬТЕРНАТИВА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТАНІСЛАВСЬКИЙ ПРАВНИК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УЗИН-ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІК-ВД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ ММХ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНДІАН ІСАТЕКС СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПАТ «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРОЛОГ СОЛАРІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ЩАСЛИВИЙ» (2 черга ВЕС «Ольвія-4»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.09.2019 № 1991» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «АРБУЗИНКА СОЛАР ПАРК» (СЕС Миколаївська обл., Арбузинський р-н, селище Кавуни (кадастровий номер земельної ділянки 4820381500:01:009:0005)), ТОВ «ГРІНПРОДЖЕКТСИСТЕМС» (СЕС «Пиляї»), ПП «ЕКО ЮСП» (СЕС Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Війтівка, вул. Народна, буд. 1 (земельна ділянка з кадастровим номером 0520485800:01:003:0429)), ТОВ «КАМ’ЯНКА-СОЛАР» (СЕС Одеська обл., Ізмаїльський р-н, с/рада Кам’янська (кадастровий номер земельної ділянки 5122081700:02:002:0383)), ТОВ «САНРАЙ» (СЕС «СЕС САНРАЙ»), ТОВ «СК-МОНОЛИТ» (СЕС Харківська обл., Харкіський р-н, м. Мерефа, вул. Мічуріна (земельні ділянки з кадастровими номерами 6325110700:00:144:0005, 6325110700:00:144:0008, 6325110700:00:144:0010)), ТОВ «СОЛАРПАРК» (1 черга СЕС «Богуслав-3»), ТОВ «СОНЯЧНА АЛЬТЕРНАТИВА» (СЕС Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Мишин, вул. М. Грушевського, буд. 52 (потужність 2,495 МВт) та СЕС Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Мишин, вул. М. Грушевського, буд. 52А (потужність 0,876 МВт)), ТОВ «СТАНІСЛАВСЬКИЙ ПРАВНИК» (СЕС Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Велика Кам’янка, урочище «Над Лугом» (кадастровий номер земельної ділянки 2623280201:01:006:0006)), ТОВ «УЗИН-ЕНЕРГО» (1 черга СЕС Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Узин, вул. Московська, 193-а), ТОВ «ЧАПЛИНКА-ІСКРА» (2 черга СЕС Дніпропетровська обл., Петриківський р-н, с. Чаплинка, вул. Шевченка, 38-а), ТОВ «АТП-ЕНЕРДЖІ» (2 черга СЕС «АТП»), ТОВ «ВІК-ВД» (СЕС Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт Рожнятів, вул. М. Рильського, буд. 21), ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ ММХ» (СЕС м. Запоріжжя, вул. Слобідська, 49), ТОВ «ІНДІАН ІСАТЕКС СОЛАР» (СЕС Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Дмитра Донцова, 15/6 та 15/7), ПАТ «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» (СЕС Львівська обл., м. Львів, вул. Героїв УПА, 72), ТОВ «ПРОЛОГ СОЛАРІНВЕСТ» (СЕС Київська обл., Васильківський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 46), ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ» (м. Запоріжжя, вул. Антенна, буд. 8), ТОВ «УЖЕНЕРГОСЕРВІС» (СЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Баранинці, вул. Європейська, 1), ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК» (2 – 4 черги та 6 черга ВЕС «Мирненська»), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ЩАСЛИВИЙ» (2 черга ВЕС «Ольвія-4»), КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (2 черга теплоелектростанції з комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Крип’якевича, 3)).

 

34. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 19 березня 2019 року № 366» (щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік);

«Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік»;

«Про здійснення заходів з метою підвищення ефективності використання потужностей газотранспортної системи України»;

«Про підписання Додаткової угоди до Договору про надання субкредиту від 25 травня 2015 року № 13010-05/53».

 

35. Перенести на 19 листопада 2019 року розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП: «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС ВАСИЛІВКА» та «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.09.2019 № 1991» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС ВАСИЛІВКА» (Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Трихати, вул. Промислова, 3).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux