Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.07.2016

Результат засідання за 14 липня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 липня  2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Накласти штраф на ВАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

2. Попередити ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ» про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та застерегти щодо недопущення порушень в подальшому.

 

3. Скоригувати тарифи на відпуск електричної енергії для:

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»;

ПАТ «Черкаське хімволокно»;

ТОВ «Сумитеплоенерго»;

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНИ»;

ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ»;

ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія»;

ТОВ «Краматорськтеплоенерго»;

ПАТ «Херсонська ТЕЦ»;

ПАТ «Харківська ТЕЦ-5»;

ПАТ «Київенерго».

 

4. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2016 № 1187 «Про встановлення  «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

 

5. Встановити КП «Попаснянський Районний Водоканал» Попаснянської районної ради Луганської області тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

 

6. Не встановлювати «зелений» тариф ТОВ «Вітряний парк Лутугинський» на розрахункові місяці з вересня 2014 року по січень 2015 року на рівні не меншим фіксованого мінімального розміру «зеленого» тарифу шляхом перерахування в євро «зеленого» тарифу, розрахованого згідно зі ст. 17-1 Закону України «Про електроенергетику» станом на 01 січня 2009 року, за офіційним валютним курсом Національного банку України на відповідні періоди.

 

7. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на липень 2016 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2016 № 1195.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux