Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.07.2015

Результат засідання за 14 липня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 липня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Скоригувати ПАТ «Укргідроенерго» тариф на відпуск електричної енергії та внести зміни до інвестиційної програми з виробництва електричної енергії на 2015 рік.

 

2. Встановити тариф на відпуск електричної енергії, виробленої Ташлицькою ГАЕС та Олександрівською ГЕС ДП «НАЕК «Енергоатом».

 

3. Прийняти рішення щодо можливості врахування в тарифах на передачу електричної енергії електропередавальної організації ПАТ «Черкасиобленерго» коштів на повернення поворотної фінансової допомоги у зв’язку з приєднанням електроустановок замовника зі створенням резерву абонованої приєднаної потужності.

 

4. Внести зміни до інвестиційної програми на 2015 рік ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «Укренерго», затвердити структуру та рівень тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами для  ДП «НЕК «Укренерго».

 

5. Накласти штраф на Комунальне підприємство Дніпродзержинської міської ради «Дніпродзержинськтепломережа» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

6. Накласти штраф на Товариство з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії).

 

7. Накласти штраф на Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.

 

8. Припинити процедуру розгляду порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії КПТМ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА».

 

9. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів:

- розпорядження Кабінету Міністрів України «Про забезпечення населення комерційним обліком природного газу»;

- постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку визначення витрат на оплату праці, які враховуються у тарифах на  розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), постачання електричної енергії за регульованим тарифом, передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, виробництво теплової та виробництво електричної енергії».

 

11. Перенести розгляд питання про перегляд тарифів ДП «НАЕК «Енергоатом» на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях, та внесення змін до інвестиційної програми з виробництва електричної та теплової енергії на 2015 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux