Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.12.2018

Результат засідання за 14 грудня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 грудня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ДП «МА «ЛЬВІВ» ІМ. ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АВРОРА ТЕРМ»;

КП ВМР «ВМТЕ»;

ТОВ «ТКЕ МАЯК ЛТД».

 

3. Видати ТОВ «ГРІН ЕЛЕКТРА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТЗОВ «ЕНЕРДЖІ СПЕЙС».

 

5. Відмовити ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ НОВИЙ-РОЗДІЛ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

6. Відмовити ТОВ «ПІДСТЕПНЕ СОНЦЕ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

7. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданих:

ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

8.  Схвалити ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» зміни до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії.

 

9 Схвалити АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» зміни до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії.

 

10. Затвердити Плани розвитку газорозподільної системи на 2019 – 2028 роки:

ПрАТ «ГАДЯЧГАЗ»;

ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»;

ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ»;

ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ»;

ПАТ «ЧЕРНІГІВГАЗ»;

ПрАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».

 

11. Затвердити прогнозовану оптову ринкову ціну на 2019 рік.

 

12. Накласти штраф на ПАТ «ЛУБНИГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.12.2018).

 

13. Накласти штраф на ПАТ «ТИСМЕНИЦЯГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.12.2018).

 

14. Накласти штраф на ПРАТ «НОВОРОЗДІЛЬСЬКЕ ГІРНИЧО-ХІМІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІРКА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.12.2018).

 

15. Накласти штраф на ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.12.2018).

 

16. Накласти штраф на ПРАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ШЕПЕТІВКАГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.12.2018).

 

17. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.12.2018).

 

18. Накласти штраф на ПрАТ «ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ «УКРНАФТОБУРІННЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.12.2018).

 

19. Накласти штраф на ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК» за порушення Ліцензійних умов з передачі, розподілу та  постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.12.2018).

 

20. Накласти штраф на ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

21. Застерегти ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

22. Застерегти ТОВ «ТГАЗ» щодо недопущення надалі порушень вищезазначених Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

23. Застерегти ТОВ «ЕНЕРГОПРОМ АЛЬЯНС» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

24. Зупинити до 24 вересня 2019 року дію безстрокової ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ 19 ПІДПРИЄМСТВУ «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК» на підставі постанови НКРЕ від 13 липня 2006 року № 900 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.12.2018).

 

25. Зупинити до 24 вересня 2019 року дію безстрокової ліцензії на право провадження діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВОВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЕНЕРГІЯ – НОВОЯВОРІВСЬК» згідно з постановою НКРЕ від 11 серпня 2011 року № 1445 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.12.2018).

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «Харківобленерго».

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

29. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

 

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

 

31. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом» (АЕС) на 2018 рік» (без зміни її загального розміру).

 

32. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ ГАЛИЧА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ ГАЛИЧА» (СЕС «Енергія Галича»)).

 

33. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНВАТТЕХ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПОРОДА»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Понятівка»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК» (СЕС «Партизани»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СОЛАРСИСТЕМС» (СЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, на території Кутковецької сільської ради (за межами населених пунктів))»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПОРОДА» (Березівська ГЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу, надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНВАТТЕХ» (СЕС Хмельницька обл., Віньковецький р-н, Зіньківської сільської ради, за межами населеного пункту c. Станіславівка), ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Понятівка»), ТОВ «САНЕНЕРГО» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, Бедриковецької сільської ради, за межами населеного пункту c. Бедриківці), ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК» (СЕС «Партизани»), ТОВ «СОЛАРСИСТЕМС» (СЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, на території Кутковецької сільської ради (за межами населених пунктів)), ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4» (2 черга СЕС «Ярове»), ПП «АЛЬТЕНЕР» (ГЕС на р. Брустурянка біля смт Усть Чорна, Закарпатська обл., Тячівський р-н, територія Усть-Чорнянської селищної ради), ТОВ «ПОРОДА» (Березівська ГЕС), та припинення дії «зеленого» тарифу для  ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» (Мало-Ворожбянська ГЕС, Михайлівська ГЕС), ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»).

 

34. Прийняти постанови НКРЕКП: 

«Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії»;

«Про внесення змін до Кодексу газорозподільних систем»;

«Про встановлення граничного рівня плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2019 рік».

 

35. Перенести розгляд питань про:

порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ»;

порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПРАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux