Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.06.2023

Результат засідання за 14 червня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 червня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ДЕЛЬТА ОІЛ ГРУП»;

2) ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ОПЕРАТОР УКРАЇНИ»;

3) ТОВ «МК МЕРЧАНТС УКРАЇНА»;

4) ПрАТ «СТАЛЬКАНАТ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ОПЕРАТОР УКРАЇНИ»;

2) ТОВ «СЕТ».

3. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО».

4. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «АКВАРЕСУРСЕНЕРГО».

5. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ВИНСОЛАР».

6. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «НАДІЯ 2000».

7. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ПРАТ «ПЕРВУХІНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

8. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ТОВ «АГРОБУДТЕХНОЛОГІЇ».

9. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 14 листопада 2019 року № 2356 (зміна найменування).

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2023 року № 355» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2023 рік.

11. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2023 рік».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про припинення ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» порушення законодавства у сфері енергетики».

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про припинення АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» порушення законодавства у сфері енергетики».

14. Застерегти АТ «ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

15. Застерегти АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

16. Застерегти АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО щодо недопущення надалі недотримання» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

17. Застерегти АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки від 18 травня 2023 року № 245).

18. Накласти штраф на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки від 18 травня 2023 року № 246).

19. Накласти штраф на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки від 18 травня 2023 року № 248).

20. Застерегти АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

21. Накласти штраф на ТОВ «РЕСПЕКТ ЕНЕРГО-ПЛЮС» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

22. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 02 червня 2023 року № 1009 «Про накладення штрафу на ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

23. Накласти штраф на АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

24. Накласти штраф на АТ «ВІННИЦЯГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

25. Застерегти АТ «КИЇВГАЗ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

26. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 17 грудня 2021 року № 2679 «Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ЛЬВІВГАЗ».

27. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 221 «Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ПОЛТАВАГАЗ».

28. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 24 листопада 2021 року № 2385 «Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ПОЛТАВАГАЗ».

29. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» постановою НКРЕКП від 23 травня 2023 року № 949.

30. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 16 травня 2023 року № 131-р «Про усунення порушень ТОВ «ЖОЕК».

31. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» (за зверненням юридичних та фізичних осіб).

32. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ЖИТОМИРГАЗ» (за зверненням фізичної особи).

33. Збільшити строк проведення позапланової перевірки АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» з розподілу природного газу.

34. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» з розподілу природного газу.

35. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «САН ВЕСТ ЕНЕРДЖІ» з виробництва електричної енергії.

36. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» з постачання електричної енергії споживачу.

37. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

38. Збільшити строк проведення планової перевірки ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» з виробництва електричної енергії.

39. Збільшити строк проведення планової перевірки ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» з виробництва теплової енергії.

40. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» (за зверненням фізичної особи).

41. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку (правил) організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності суб'єктами господарювання у сфері теплопостачання».

42. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визначення планової ставки внеску на регулювання на 2024 рік».

43. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

44. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.

45. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД»;

«Про припинення дії надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (комплекс з виробництва електричної енергії з біогазу Київська обл. (інформація з обмеженим доступом)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31 березня 2023 року № 592» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕНІКС ЕНЕРДЖІ» (СЕС «Фенікс Енерджі»), ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» (Реконструкція комплексу будівель ТОВ «Придніпровський ОЕЗ» з добудовою паросилової дільниці з когенераційною установкою Кіровоградська обл. (інформація з обмеженим доступом)) та у частині припинення дії надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (комплекс з виробництва електричної енергії з біогазу Київська обл. (інформація з обмеженим доступом)).

46. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення коефіцієнта «зеленого» тарифу ТОВ «БУМЕНЕРГО», як для об’єкта, введеного в експлуатацію 16 травня 2016 року».


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux