Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.06.2022

Результат засідання за 14 червня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 червня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ТОВ «ГРЕЙТ ЕНЕРДЖИ ЮКРЕЙН» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ДЕЛЬТА ЕНЕРГО»;

ТОВ «МЕТ УКРАЇНА».

3. Унести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВЕС».

4. Унести з 23 червня 2022 року зміни до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2896 «Про зупинення дії ліцензії з виробництва електричної енергії, виданої ПРАТ «ПЕРВУХІНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД», а саме у постановляючій частині цифри та слова «22 червня 2022 року» замінити цифрами та словами «23 грудня 2022 року».

5. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН» дію ліцензії з виробництва електричної енергії частково за місцем провадження господарської діяльності – м. Херсон, інформація з обмеженим доступом (комплексна інженерна (когенераційна) споруда з виробництва електричної енергії, потужністю 845 кВт), на підставі заяви ліцензіата строком до 14 грудня 2022 року (включно).

6. Зупинити ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КУРЯЖСЬКИЙ ДОМОБУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, на підставі заяви ліцензіата строком до 14 грудня 2022 року (включно).

7. Зупинити ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЗАВОД «ЕНЕРГЕТИК» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, на підставі заяви ліцензіата строком до 14 грудня 2022 року (включно).

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

10. Зняти з розгляду питання про врегулювання невідкладних питань господарської діяльності ліцензіатів в умовах воєнного стану.

11. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СУМИОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта від 11 лютого 2022 року № 103, більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.06.2022).

12. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СУМИОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта від 11 лютого 2022 року № 104, більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.06.2022).

13. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.06.2022).

14. Застерегти ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ЗАРВАНИЦЯ АГРО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.06.2022).

15. Застерегти ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ЗАРВАНИЦЯ АГРО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.06.2022).

16. Застерегти ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

17. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 09 червня 2021 року № 960 «Про накладення штрафу на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

18. Провести позапланову невиїзну перевірку ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів).

19. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 17 листопада 2021 року № 2209 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходів державного регулювання».

20. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 20 грудня 2019 року № 2975 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

21. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 23 липня 2021 року № 1161 «Про застереження щодо недопущення надалі КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА» порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

22. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 11 листопада 2020 року № 2076 «Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 25 січня 2019 року № 57, здійснення заходів державного регулювання».

23. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 01 березня 2022 року № 335 «Про врегулювання деяких питань на строк запровадження (введення) воєнного стану в Україні».

24. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАЛІПСО БІОГАЗ».

26. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РЕНДЖИ ТАТАРБУНАРИ» (СЕС «Амбарів»), ТОВ «КАЛІПСО БІОГАЗ» (Біогазовий комплекс з виробництва електроенергії з біогазу Чернігівська обл., (інформація з обмеженим доступом))).

27. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 20 квітня 2022 року № 393».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux