Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.03.2023

Результат засідання за 14 березня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 березня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ТОВ «УКРГАЗЕКСПРЕС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

2. Видати ТОВ «ТК САН ЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРГОАЛЬЯНС Ю ЕЙ»;

2) ТОВ «НАП-КОМ’ЮНІТІ ТРЕЙДІНГ»;

3) ТОВ «СВІТЛО ДЛЯ ВСІХ».

4. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРША ЧЕРНІГІВСЬКА ТОРГОВА КОМПАНІЯ» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, на підставі заяви ліцензіата строком до 14 вересня 2023 року (включно).

5. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданих:

1) ТОВ «ГАЗОЙЛПЕТРОЛЕУМ»;

2) ТОВ «ГАЗПРОМІНВЕСТ ЛТД»;

3) ТОВ «ЄВРО-ЕНЕРГОГАЗ»;

4) ТОВ «ІНВЕСТПРОМГАЗ»;

5) ТОВ «ІНПЕКС ГАЗ»;

6) ТОВ «ІНТЕР ГАЗ ТРЕЙДІНГ»;

7) ТОВ «МАРЛЕС ЛТД»;

8) ТОВ «МЕГА ОПТ ТОРГ»;

9) ТОВ «ОПТІМУМ ТРЕЙДІНГ»;

10) ТОВ «ОФІС БІЗНЕС ГРУП»;

11) ТОВ «СТРІМ ГАЗ»;

12) ТОВ «ТК«ЕНЕРГОІННОВАЦІЇ»;

13) ТОВ «УГІ»;

14) ТОВ «УГК «ЦЕНТР».

6. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ТОВ «ЕНЕРГОСВІТ ТРЕЙД»;

2) ТОВ «ІНПЕКС ГАЗ»;

3) ТОВ «МАНЬКІВКАЕНЕРГОПОСТАЧ»;

4) ТОВ «СТРІМ ГАЗ».

7. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1135 (зміна найменування).

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 352» (щодо відновлення дії окремих положень Методики (порядку) формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу).

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу».

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ) на 2023 – 2027 роки».

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ) на 2023 рік».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 03 травня 2022 року № 422».

13. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП про затвердження щомісячних розрахунків ДП «ГАЗПОСТАЧ» ТОВ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ», ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ», ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ», ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ», ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ», ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ», ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ», ТОВ «ТД «ЛУБНИГАЗ», ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» різниці між вартістю ресурсу природного газу, використаного постачальником для забезпечення потреб побутових споживачів протягом січня – квітня 2021 року включно, та вартістю реалізації цього ресурсу побутовим споживачам протягом січня – квітня 2021 року.

14. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП про затвердження ПРАТ «ГАДЯЧГАЗ», ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ», ПРАТ «УМАНЬГАЗ», АТ «ХЕРСОНГАЗ», АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ», ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ» обсягів перевищення фактичної вартості послуг з розподілу природного газу за даними звітності, поданої товариствами до НКРЕКП, над тарифною виручкою, передбаченою тарифами на розподіл природного газу, встановленими НКРЕКП, з урахуванням отриманих компенсацій витрат за відповідні періоди.

15. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.03.2023).

16. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.03.2023).

17. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.03.2023).

18. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЕ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.03.2023).

19. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

20. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

21. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.03.2023).

22. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.03.2023).

23. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.03.2023).

24. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

25. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.03.2023).

26. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДЕСАГАЗПОСТАЧАННЯ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 14.03.2023).

27. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАВЕРСТОК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 червня 2019 року № 1061.

28. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАВЕРСТОК» ліцензію з постачання природного газу та внести зміни до постанови НКРЕКП від 14 січня 2020 року № 102.

29. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 17 січня 2023 року № 15-р («Про усунення порушень АТ «ПОЛТАВАГАЗ»).

30. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

31. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

32. Збільшити строк проведення планової перевірки ФГ «ОМЕЛЬЯНЕНКО» з виробництва електричної енергії.

33. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки АТ «КИЇВОБЛГАЗ» з розподілу природного газу (на підставі постанови НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 192).

34. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки АТ «КИЇВОБЛГАЗ» з розподілу природного газу (на підставі постанови НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 193).

35. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки АТ «КИЇВОБЛГАЗ» з розподілу природного газу (на підставі постанови НКРЕКП від 15 лютого 2022 року № 326).

36. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

37. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

38. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

39. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у серпні 2022 року.

40. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

41. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1959» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНКОМ-ЕНЕРГО» (СЕС «Новоєгорівська»), ТОВ «ВІННЕР СОЛАР» (СЕС Київська обл., (інформація з обмеженим доступом), СЕС Київська обл., (інформація з обмеженим доступом), СЕС Київська обл., (інформація з обмеженим доступом))).

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux