Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.10.2020

Результат засідання за 13 жовтня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 жовтня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АЛД»;

2) ТОВ «ГАЗ-ОІЛ ТРЕЙД»;

3) ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ»;

4) ТОВ «ІМПЕРІАЛ АРТ КОМПАНІ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ФГ «ЗАРВАНИЦЯ АГРО»;

2) ТОВ «РУФ СОЛАР»;

3) ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ»;

4) ДП «ЦОТІЗ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АРТЛЕКС-ЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «ГАЗ-ОІЛ ТРЕЙД»;

3) ТОВ «СК ЕНЕРДЖІ ГРУП».

 

4. Видати ТОВ «НЬЮ ЕЙДЖ ЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

5. Анулювати ТОВ «УМК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 22 квітня 2020 року № 839 (зміна найменування).

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2020 рік:

1) АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2021 – 2025 роки».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ» на 2020 рік».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» (щодо встановлення тарифів на централізоване водовідведення на 2020 рік ПАТ «РІВНЕАЗОТ»).

 

11. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2020 рік:

1) КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

2) КП «КАМ’ЯНСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2020 рік:

1) КП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКВОДОКАНАЛ»;

2) КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2020 рік:

1) КП «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя);

2) КП «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ;

3) КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на 2020 рік».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ДЕРЖАВНОГО МІСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

16. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП ЗАХАРЧУК ВАЛЕНТИНІ  ІВАНІВНІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП МАСАЛАБОВІЙ ЛЮДМИЛІ ІВАНІВНІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РУФ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БІО ЕЛЕКТРІКС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2020 № 1787» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ» (СЕС Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Судилківська, 189А), ФОП ЗАХАРЧУК ВАЛЕНТИНІ ІВАНІВНІ (СЕС Київська обл., м. Переяслав, вул. Шкільна, буд. 48), ТЗОВ «ЗАХІДУКРПОСТАЧ» (СЕС Волинська обл., Іваничівський р-н, с. Будятичі, вул. Іваничівське шосе, 5), ФОП МАСАЛАБОВІЙ ЛЮДМИЛІ ІВАНІВНІ (СЕС Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Терпіння, вул. Кочубея, 4А), ТОВ «РУФ СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Придніпрянське, вул. Туристична, 1), ТОВ «БІО ЕЛЕКТРІКС» (ТЕС на біомасі Хмельницька обл., Ізяславський р-н, с. Клубівка, вул. Заводська, 1), ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОРЕСУРС» (ГЕС «Нижні Млини»)).

 

17. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.10.2020).

 

18. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» (щодо виконання ліцензіатом вимог постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1856 «Про накладення штрафу на АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

 

19. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ» (за зверненнями АТ «Харківобленерго» та споживача).

 

20. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» та ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів електричної енергії).

 

21. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» щодо недопущення надалі порушень вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

22. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.10.2020).

 

23. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

 

24. Накласти штрафи на КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення законодавства у сфері теплопостачання (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.10.2020).

 

25. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 09 квітня 2019 року № 535 «Про накладення штрафу на КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушення».

 

26. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2019 року № 2542 «Про накладення штрафу на ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання».

 

27. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 05 лютого 2019 року № 165 «Про накладення штрафу на ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

28.  Провести позапланові виїзні перевірки дотримання вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «Азовгаз», ТОВ «Вінницягаз збут», ТОВ «Волиньгаз збут», ДП «Газ Мелітополя» ПрАТ «Мелітопольгаз», ТОВ «Газовик», ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз», ТОВ «Газпостачсервіс», ТОВ «Дніпропетровськгаз збут», ПАТ «Донецькоблгаз», ТОВ «Житомиргаз збут», ТОВ «Закарпатгаз збут», ТОВ «Запоріжгаз збут», ТОВ «Івано-Франківськгаз збут», ДП «КиївГазЕнерджи», ТОВ «Київоблгаз збут», ДП «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу», ТОВ «Кременчукгаз-постачання», ТОВ «Львівгаз збут», ТОВ «Миколаївгаз збут», ТОВ «ГК Нафтогаз України», ТОВ «Одесагаз-постачання», ТОВ «Поліссягаз», ТОВ «Полтавагаз збут», ТОВ «Рівнегаз збут», ТОВ «Сумигаз збут», ТОВ «Тернопільоблгаз», ТОВ «Уманьгаз збут», ТОВ «Харківгаз збут», ТОВ «Херсонрегіонгаз», ТОВ «Хмельницькгаз збут», ТОВ «Черкасигаз збут», ТОВ «Чернівцігаз збут», ТОВ «Чернігівгаз збут», ДП «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз».

 

29. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ТОРГОВА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ»;

2) ТОВ «ПРОМГАЗ СІТІ».

 

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо внесення змін до Кодексу газотранспортної системи та Типового договору транспортування природного газу).

 

31. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 20 березня 2020 року № 715 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у лютому 2020 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux