Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.10.2016

Результат засідання за 13 жовтня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 жовтня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії: 

- ТОВ «СОЛАР КАРПАТИ» (встановлена потужність – 4,127 МВт);

- ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО» (встановлена потужність – 6 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «ТЕПЛОСЕРВІС УКРАЇНА» (встановлена потужність – 0,328 Гкал/год);

- ТОВ «ВТОРМЕТАЛ» (встановлена потужність – 0,258 Гкал/год);

- ТОВ «АВКУБІ ПЛЮС» (встановлена потужність – 3,322 Гкал/год).

 

3. Видати КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТЕПЛОЕНЕРГО» М. ГОРІШНІ ПЛАВНІ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 1,41 Гкал/год), з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) (встановлена потужність – 177889 Гкал), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами (річний обсяг транспортування – 173971 Гкал) та з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 150,749 тис. Гкал).

 

4. Видати ТОВ «ВЕРТОН» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 1 860 Гкал).

 

5. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «УКРАЇНСЬКА ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ВОЛИНЬ»;

- ТОВ «ТЕПЛОДАР-2013»;

- ТОВ «ТЕПЛОДАР-2014»;

- ПП «ПРИМОРСЬК-ТЕЛОЕНЕРГІЯ».

 

6. Схвалити інвестиційні програми на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

- ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі»;

- ПАТ «Закарпаттяобленерго».

 

7. Накласти штраф на ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

8. Попередити ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

9. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на жовтень 2016 року.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП: «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо запровадження на ринку природного газу використання одиниць енергії».

 

11. Продовжити розгляд питання про залучення ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» позики в рамках реалізації спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».

 

12. Перенести розгляд питань про:

- схвалення інвестиційної програми ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» на 2016 рік;

- прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості надання послуг з електропостачання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux