Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.09.2019

Результат засідання за 13 вересня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 вересня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ІНТЕР ПРАЙМ ХАРКІВ»;

ТОВ «НТЗ СОЛАР»;

ТОВ «ОЛІМП»;

ТОВ «СПОТ ЕНЕРДЖІ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АРБУЗИНКА СОЛАР ПАРК»;

ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК»;

ПРАТ «ПК «ПОДІЛЛЯ»;

ТОВ «СОЛАР КВАНТ»;

ПРАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ».

 

4. Видати ПП «БІЗНЕС-ОФІС № 6» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ПМП «ЛЮКС»;

ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2»;

ТОВ «РАССВЕТ»;

ТОВ «УЛЯНІВКА-ЕЛІОС».

 

6. Анулювати ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

7. Уточнити місце провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії для ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ЛУТУГИНСЬКИЙ».

 

8. Схвалити ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» зміни до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2019 рік.

 

9. Накласти штраф на АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

10. Накласти штраф на ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.09.2019).

 

11. Накласти штраф на ТОВ «ДТЕК НАФТОГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.09.2019).

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 березня 2019 року № 325» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2019 рік.

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФОРА-С3»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МИРО-МАРК»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1240» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФОРАС-С3» (СЕС «Литячівська СЕС»), ТОВ «А-СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ» (СЕС Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Війтівка, вул. Соборна, 204-а), ТОВ «УЛЯНІВКА-ЕЛІОС» (2 черга СЕС Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Улянівка), ТОВ «МИРО-МАРК» (СЕС Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Пилипа Орлика, буд. 2-а), ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2» (5, 6, 9, 14, 15, 16, 20, 21 черги ВЕС Запорізька обл., Приазовський р-н, біля с. Ботієво, поза межами населених пунктів), ПМП «ЛЮКС» (ГЕС Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Мишковичі, вул. Братів Іванютів, 56)).

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності АТ «Миколаївобленерго»;

«Про затвердження Змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

 

15. Перенести розгляд питань про:

порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПРАТ «ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»;

порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М»;

порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».

 

16. Зняти з розгляду питання про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТЗОВ «ЛІГА» ЛТД.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux