Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.01.2021

Результат засідання за 13 січня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 січня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАДАР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ДЕМИДІВСЬКА ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «КСВ ЕНЕРГО».

 

3. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ-ТЕПЛОВОДОСЕРВІС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

4. Уточнити місця провадження господарської діяльності ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ОРБІТА-ЕНЕРДЖІ».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ».

 

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 11 листопада 2020 року № 2083».

 

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2020 року № 2159».

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2021 рік АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП.

Зняти з розгляду питання про схвалення постанов НКРЕКП про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП для ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

 

10. Прийняти постанови НКРЕКП про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП.

 

11. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» за недотримання законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.01.2021).

 

12. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОЕНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.01.2021).

 

13. Прийняти рішення про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» (за зверненням Оператора ГТС);

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» (за зверненням споживача).

 

14. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов у сфері постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.01.2021).

 

15. Накласти штраф на КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов у сфері теплопостачання, а саме з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.01.2021).

 

16. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 05 квітня 2019 року № 503 щодо подовження терміну усунення порушення КП БМР «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА».

 

17. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2017 року № 1426 щодо подовження терміну усунення порушення ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

 

18. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 09 липня 2020 року № 1309 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

19. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ».

 

20. Провести позапланові виїзні перевірки:

АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЛУБНИГАЗ» (за зверненням споживачів);

ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» (за зверненням суб’єктів ринку природного газу);

АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «СУМИГАЗ» (за зверненням суб’єкта ринку природного газу).

 

21. Внести зміни до деяких постанов НКРЕКП щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у червні та липні 2020 року.

 

22. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux