Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.02.2018

Результат засідання за 13 лютого 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 лютого 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ПРІНТ ІНЖІНІРІНГ»;

ТОВ «В-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «БЛАГОГАЗ ЗБУТ».

 

2. Накласти штраф на ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та зобов’язати у строк до 1 березня 2018 року надати до НКРЕКП фінансову звітність за 2016 рік і виконати в повному обсязі фінансові зобов’язання перед НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» та ТОВ «ЗАГРЕЙ ТЕХНОЛОГІЯ» відповідно до умов укладених договорів.

 

3. Накласти штраф на ТОВ «ПОЛІССЯГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та зобов’язати у строк до 1 липня 2018 року виконати в повному обсязі фінансові зобов’язання перед ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» відповідно до умов укладених договорів.

 

4. Накласти штраф на ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов з постачання природного газу та зобов’язати усунути зазначені порушення.

 

5. Накласти штраф на ПАТ «Харківміськгаз» за порушення Ліцензійних умов з розподілу природного газу та попередити щодо недопущення надалі зазначених порушень.

 

6. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ МІСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з транспортування теплової енергії та зобов’язати у термін до 1 серпня 2018 року усунути порушення абзацу другого пункту 4 глави Ліцензійних умов з транспортування в частині наявності приладів обліку, встановлених на межі балансової належності (відповідальності) (або у разі відсутності технічної можливості в іншій точці обліку відповідно до договору), у точках надходження та відпуску теплової енергії з теплової мережі ліцензіата.

 

7. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про проведення позапланової перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

«Про проведення позапланової перевірки ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ».

 

8. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14.04.2016 № 620 «Про накладення штрафу на КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

9. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 10.11.2016 № 1978 «Про накладення штрафу на КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення». 

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 08.09.2016 № 1534 «Про накладення штрафу на КП «ВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ТЕК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНВЕСТМЕН ЕНЕРДЖІ КОМПАНІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «АРТ-ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МАКС ЛАЙТ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва на об’єкті електроенергетики ТОВ «Вітряний Парк Причорноморський» (2 пусковий комплекс Лиманської ВЕС)»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕМЗА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «Солар Парк Підгородне» («СЕС СОЛАР ПАРК ВЕСЕЛЕ»), ТОВ «ГРІН ТЕК» (1 черга СЕС Кіровоградська обл., Кіровоградський р-н, с. Могутнє, вул. Садова, 33-а), ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» («Ладижинська СЕС»), ТОВ «ІНВЕСТМЕН ЕНЕРДЖІ КОМПАНІ» (СЕС «Луквиця»), ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС «Богуслав 1»), ТОВ «Санлайт Енерджі» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, вул. Дорожна, 11), ПП «АРТ-ЕНЕРГО» (СЕС Львівська обл., Жовківський р-н, с. Малехів, вул. Т. Дороша, 20а, СЕС Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники вул. Скнилівська, 21, СЕС Львівська обл., Камянка-Бузький р-н, смт Запитів на території ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси»)), ТОВ «МАКС ЛАЙТ» (СЕС м. Київ, ул. Глибочицька, 53), ТОВ «Вітряний парк Причорноморський» (2 пусковий комплекс Лиманської ВЕС), ТОВ «ЕМЗА» (Мигіївська ГЕС)).

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «НИВА ЕНЕРГО» (СЕС «Рубанівка»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СЕС ДІБРОВКА» (СЕС Кіровоградська обл., Бобринецький р-н, за межами населеного пункту на території Бобринецької міської ради)»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗІМУТ ЮГ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВЕЛИГЕН СОЛАР» (СЕС Херсонська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 72)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВЕЛИТОН СОЛАР» (СЕС Херсонська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 70)»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 2»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «РОІЛ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АП «ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва на об’єкті електроенергетики ЗЕА «Новосвіт» (ГЕС «Сарата»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «НИВА ЕНЕРГО» (СЕС «Рубанівка»), ТОВ «СЕС ДІБРОВКА» (СЕС Кіровоградська обл., Бобринецький р-н, за межами населеного пункту на території Бобринецької міської ради), ТОВ «АЗІМУТ ЮГ» (СЕС Одеська обл., м. Теплодар, проспект Енергетиків, 148), ТОВ «ВЕЛИГЕН СОЛАР» (СЕС Херсонська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 72), ТОВ «ВЕЛИТОН СОЛАР» (СЕС Херсонська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 70), ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 2» (СЕС «Красне»), ПП «РОІЛ» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Полтавське шосе, 619), ТОВ «АП «ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ»), ЗЕА «Новосвіт» (ГЕС «Сарата»)).

 

13. Внести зміни до постанови НКРЕ від 30.09.2010 № 1303 та до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617 (щодо зміни назви ПАТ «Західенерго»).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux