Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.11.2018

Результат засідання за 13 листопада 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 листопада 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювати ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

2. Видати ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювати ліцензії з розподілу електричної енергії і з постачання електричної енергії.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АСКАНІЯ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»;

ТОВ «ДЖЕН-АЙ КИЇВ»;

ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»;

АТ «ЕЛЕВАТОРМЛИНМАШ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП»;

ПРАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА»;

ТОВ «ЗТМК»;

ТОВ «КМТ-ЕНЕРГІЯ»;

ТЗОВ «КПФ-БІОЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «МАЛИНІВСЬКИЙ СКЛОЗАВОД»;

АТ «МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК»;

ТОВ «МЕТІНВЕСТ - КРМЗ»;

ТОВ «МІЖРІЧЧЯ»;

ТОВ «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ 3000»;

ТОВ «ОО «ГАВАНЬ»;

ТОВ «ОО «ЗОЛОТИЙ БЕРЕГ»;

ТЗОВ «РАДЕХІВСЬКИЙ ЦУКОР»;

ТОВ «СОВ ПЛЮС».

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «САНЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГОІНВЕСТ»;

ТОВ «САНБІМС ЕНЕРДЖІ».

 

5. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АЛПЕН ТРЕЙД»;

ТОВ «ГАЗОВІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ»;

ТОВ «ГАЗ УКРАЇНИ»;

ТОВ «КИЇВГАЗТРЕЙД».

 

6. Відмовити ТОВ «МОТОРДЕТАЛЬ-КОНОТОП» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

7. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ».

 

8. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік: 

КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»; 

КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

9. Затвердити Плани розвитку газорозподільних систем на 2018 – 2027 роки:

ПРАТ «ГАДЯЧГАЗ»;

ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

ПАТ «ЛУБНИГАЗ»;

ПАТ «СУМИГАЗ»;

ПАТ «УМАНЬГАЗ»;

ТОВ «ГАЗОВИК»;

ПРАТ «НОВОРОЗДІЛЬСЬКЕ ГХП «СІРКА».

 

10. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.11.2018).

 

11. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СУМИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.11.2018).

 

12. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 13.11.2018).

 

13. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ «ЗОРЯ ПОДІЛЛЯ» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії, Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

14. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАФТОХІМІК ПРИКАРПАТТЯ» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил з виробництва електричної енергії і Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

15. Застерегти ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПІВДЕННИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ О. М. МАКАРОВА» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

16. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 13 квітня 2017 року № 508 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

17. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 10 листопада 2016 року № 1978 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження форм звітності НКРЕКП для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення»;

«Про затвердження Правил врегулювання спорів, що виникають між суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФОТОН ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ СТРІМ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УЛЯНІВКА-ЕЛІОС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОПАУЕР-1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НЬЮ ЕНЕРДЖИ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Киселівка»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (3 черга Тузлівської ВЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Киселівка»), ТОВ «ФОТОН ЕНЕРДЖІ» (СЕС «Фотон Енерджі Підгородне»), ТОВ «ЕНЕРДЖІ СТРІМ» (СЕС «Бохни»), ТОВ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС» (1 черга СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, Виноградівська с/р (за межами населеного пункту), ТОВ «УЛЯНІВКА-ЕЛІОС» (1 черга СЕС Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Улянівка), ТОВ «ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА» (1 черга СЕС «Брилівка»), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (3 черга Тузлівської ВЕС)», ПП «АЛЬТЕНЕР» (ГЕС на р. Брустурянка біля смт Усть Чорна, Закарпатська обл., Тячівський р-н, територія Усть-Чорнянської селищної ради), ТОВ «ГІДРОПАУЕР-1» (ГЕС на скидних спорудах шламонакопичувача «Капустянка» ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» з генеруючим обладнанням м. Запоріжжя, Балка Капустянка, вул. Каліброва), ТОВ «НЬЮ ЕНЕРДЖИ» (ГЕС Вінницька обл., Чернівецький р-н, с. Саїнка, вул. Копецького, буд. 76)).

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1486» (щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік).

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП «Про затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2019 – 2028 роки»:

ПАТ «ЖИТОМИРГАЗ»;

ПАТ «ХАРКІВГАЗ»;

ТОВ «ГАЗОВИК».

 

22. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНВЕЙ ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ЗБОРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНВЕЙ ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС Херсонська обл., Генічеський р-н, с. Малинівка, Рівненської с/р), ТЗОВ «ЕНЕРДЖІ СПЕЙС» («Енергетичні поля СЕС Терновиця Енерджі 2»), ТЗОВ «САНЛАЙТ ДЖЕНЕРЕЙШН» («Енергетичні поля СЕС Терновиця Санлайт 2»), ТЗОВ «ЗБОРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА» (Зборівська ВЕС)).

 

23. Перенести на 20 листопада розгляд питань про:

порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ДП «ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПІВДЕННИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ О.М. МАКАРОВА»;

порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

прийняття постанов НКРЕКП «Про затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2018 – 2027 роки» для: ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»; ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» та ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux