Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.11.2014

Результат засідання за 13 листопада 2014 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 листопада 2014 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ» (річний обсяг постачання – 540 млн м3);

ТОВ «ГАЗОВІ ІНВЕСТИЦІЇ» (річний обсяг постачання – 100 млн м3).

 

2. Видати КП ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 0,170 Гкал/год).

 

3. Видати ТОВ «ВЕЕСВІ-МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання – 6 млн кВт).

 

4. Видати ТОВ «ВЕРТОН ТЕХНОЛОДЖІ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) (річний обсяг виробництва – 21,4 тис. Гкал) і постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 18,56 тис. Гкал).

 

5. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії:

ТОВ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ЮКРЕЙНІАН СІТІ СЕРВІС» (річний обсяг постачання – 18,5 тис. Гкал);

ТОВ «ЕКСПЛУАТУЮЧА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГОЛОСІЄВО» (річний обсяг постачання – 19,04 тис. Гкал).

 

6. Встановити ТОВ «ТЕПЛОЦЕНТРСЕРВІС» тариф на теплову енергію на установках з використанням нетрадиційних та поновлюваних джерел енергії.

 

7. Встановити ТОВ «КОЛБЕ ТЕПЛО» тариф на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних та поновлюваних джерел енергії.

 

8. Скоригувати ТОВ «Енергія і газ Україна» тариф на відпуск електричної енергії.

 

9. Схвалити Інвестиційні програми на 2015 рік:

КП Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід»;

Могилів-Подільського міського КП «Водоканал»;

ТОВ «Комплекс екологічних споруд»;

КП «Водопостачання та каналізація».

 

10. Скоригувати тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

11. Про оприлюднення проектів інвестиційних програм компаній на 2015 рік.

 

12. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів:

- постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, яка підлягає ліцензуванню, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»;

- постанови НКРЕКП «Про внесення змін до форми звітності № 4-НКРЕ (місячна) «Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів».

 

14. Продовжити розгляд питань про:

- видачу ТОВ «ЦЕНТРАЛЬНІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;.

- видачу ТОВ «ЦЕНТРАЛЬНІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії;

- схвалення Інвестиційної програми на 2014 рік КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»;

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті НКРЕКП та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux