Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.06.2016

Результат засідання за 13 червня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 червня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ІНТЕЛКОМ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з  виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 34,32 кВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ТОРАС» (встановлена потужність – 1,032 Гкал/год);

ТОВ «ГРЕЙН ТРЕЙД ЛТД» (встановлена потужність – 1,333 Гкал/год);

ТОВ «АЛЬФА-КОНТРАКТ» (встановлена потужність – 2,58 Гкал/год);

КП «ДУБИЩЕНСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО» (встановлена потужність – 0,688 Гкал/год).

 

3. Видати КП «ОДЕСЬКА ТЕЦ-2» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) (річний обсяг виробництва – 38,5 тис. Гкал), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами (річний обсяг транспортування – 30,069 тис. Гкал) та постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 30,067 тис. Гкал).

 

4.  Схвалити інвестиційні програми ліцензіатам на 2016 рік, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

Комунального виробничого підприємства «Комсомольськтеплоенерго»;

КП теплових мереж «Каховтеплокомуненерго»;

КП «Глухівський тепловий район»;

ТОВ «Енергія – Новий Розділ»;

КП «Теплові мережі Ізмаїлтеплокомуненерго»;

ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання»;

Обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго».

 

5. Схвалити інвестиційні програми з централізованого водопостачання та водовідведення:

КП «Водоканал»;

КП «ВУВКГ» Комсомольської міської ради;

КП «Прилукитепловодопостачання».

 

6. Попередити ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЛУГАНСЬКГАЗ» щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

7. Схвалити індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для таких підприємств:

Комунальному підприємству «Водопостачання та каналізація» (м. Южне);

Комунальному підприємству «Вишнівськводоканал» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області»;

Комунальній організації (установі, закладу) комунальному підприємству «Попаснянський районний водоканал»;

Комунальному підприємству «Уманьводоканал» Уманської міської ради;

Районному комунальному підприємству «Старобільськвода»;

Комунальному підприємству «Кривбасводоканал»;

Комунальному підприємству «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради.

 

8. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на червень 2016 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 31.05.2016 № 868.

 

9. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», таким підприємствам:

Обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград»;

Товариству з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди» (м. Вознесенськ);

Комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради.

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), таким підприємствам:

Комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради;

Обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги зберігання  (закачування, відбору) природного газу щодо газосховищ, до яких застосовується режим регульованого доступу»;

- «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії  регулювання електроенергетики  України  від   22 червня 2000 року № 701»;

- «Про затвердження Порядку ринкового формування роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається споживачам»;

- «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України».

 

13. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2016 № 510 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux