Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.03.2015

Результат засідання за 13 березня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 березня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ПАТ "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електроенергії гарантованим постачальником електричної енергії (річний обсяг постачання – 1 343, 726 млн кВт*год).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ПАТ "ОДЕСАГАЗ" (річний обсяг розподілу – 2100 млн м3; річний обсяг постачання – 730 млн м3);

ПАТ "ХАРКІВГАЗ" (річний обсяг розподілу – 895,9 млн м3; річний обсяг постачання – 723,8 млн м3);

ПАТ по ГАЗОПОСТАЧАННЮ та ГАЗИФІКАЦІЇ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ" (річний обсяг розподілу – 1858,460 млн м3; річний обсяг постачання – 778,879 млн м3);

ПАТ по ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ГАДЯЧГАЗ" (річний обсяг розподілу – 52,5 млн м3; річний обсяг постачання – 40,4 млн м3).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ "УКРТЕПЛО-КИЇВ" (встановлена потужність – 1,376 Гкал/год);

КВП "КОМСОМОЛЬСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" (встановлена потужність – 1,41 Гкал/год).

 

4. Видати ТОВ "ЄВРОПЕЙСЬКА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "ЕКОТЕПЛО" ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 7,020 тис. Гкал).

 

5. Залишити без розгляду заяву ТОВ "СПЕКТРГАЗ" на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

6. Відмовити ТОВ "ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ" у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

7. Анулювати ТОВ "НОВОБУДОВА" ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

8.  Визначити відповідність розміру місцевої складової другого пускового комплексу 1 черги Чорноминської СЕС ТОВ "ГРАНД СОЛАР" законодавчо встановленому розміру.

 

9. Встановити "зелений» тариф:

ТОВ "ГРАНД СОЛАР" (другий пусковий комплекс 1 черга Чорноминської СЕС);

ТОВ "ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ" (мікроГЕС Полонисте).

 

10. Встановити ТОВ "УКРСПЕЦТЕПЛО-ЧЕРНІВЦІ" тариф на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

11. Зняти з розгляду питання про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ "ГАЛПЕК-МИКОЛАЇВ".

 

12. Накласти штраф на Комунальне підприємство «Теплоенерго» Дніпропетровської міської ради за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

13. Взяти до уваги пояснення Міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» щодо позапланової перевірки та скоригувати інвестиційну програму на 2015 рік.

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України".

 

15. Затвердити Зміну до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів - постанови НКРЕКП:

- «Про внесення змін до форми звітності № 4-НКРЕ (місячна) "Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів" та Інструкції щодо заповнення форми звітності  № 4-НКРЕ (місячна) "Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів»;

- «Про затвердження порядку формування інвестиційних програм суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з виробництва теплової та (або) електричної енергії на ТЕЦ, ГЕС, ГАЕС, АЕС».

 

17. Продовжити розгляд питання про розгляд Інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго".

 

18. Перенести розгляд питання про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ "БІОТРАНС".

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux