Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.10.2017

Результат засідання за 12 жовтня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 жовтня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Затвердити склад Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

2. Видати ТОВ «НАФТОГАЗТРАНС-2015» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

3. Видати ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-КРЕМЕНЧУК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Видати ТОВ «ЕКО-СЕРВІС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

5. Переоформити ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ РОЗВИТОК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії на безстрокову.

 

6. Внести зміни до встановлення потужностей електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРДЖИ СОЛАР»;

ТОВ «ЄВРОІМЕКС»;

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ».

 

7. Встановити «зелений» тариф:

ТОВ «МАСТЕРЕНЕРГО ІНВЕСТ»;

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

8. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Ренджи Сарата» (СЕС Вінницька обл., Шаргородський р-н, м. Шаргород, вул. Лугова, 96)».

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» ТОВ «Ренджи Сарата» (СЕС Вінницька обл., Шаргородський р-н, м. Шаргород, вул. Лугова, 96), ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» (СЕС Київська обл., м. Боярка, вул. Білогородська, буд. 61), ТОВ «Кліар Енерджі» (2 черга полігона ТПВ Харківська обл., Харківський р-н, с. Докучаєвське, вул. Об’їздна, 2), ТОВ «МАСТЕРЕНЕРГО ІНВЕСТ» (полігон ТПВ на території Шпанівської сільської ради Рівненського р-ну, Рівненської обл.).

 

9. Схвалити інвестиційні програми на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

КП «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради;

ТОВ «Енергія – Новий Розділ».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

МКП «Чернівцітеплокомуненерго»;

КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»;

Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго»;

Концерну «Міські теплові мережі», м. Запоріжжя;

ПАТ «Сумське НВО»;

КП «Харківські теплові мережі».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов про схвалення змін до інвестиційних програм на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»;

ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі»;

ПАТ «Сумиобленерго»;

ПрАТ «ЕК Чернівціобленерго»;

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання»;

ПАТ «Чернігівобленерго»;

ПАТ «Вінницяобленерго»;

ПАТ «Хмельницькобленерго».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень НКРЕКП щодо затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2017 – 2026 роки:

ПАТ «Волиньгаз»;

ПАТ «Житомиргаз»;

ПАТ «Івано-Франківськгаз»;

ПАТ «Чернігівгаз».

 

13. Погодитись з рішенням Ради ОРЕ від 04 жовтня 2017 року (підпункт 5.1.1 пункту 5 протоколу № 27) щодо залучення ДП «Енергоринок» кредитних коштів у сумі 3,5 млн грн, з подальшим перерахуванням цих коштів 13 жовтня 2017 року КП «Теплоенергетик» як оплату товарної продукції січня – березня 2018 року.

 

14. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 12.10.2017).

 

15. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ  (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 12.10.2017).

 

16. Попередити ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ» листом про недопущення у подальшому порушення підпункту 13 пункту 3.2 розділу III Ліцензійних умов з постачання в частині виконання у повному обсязі фінансових зобов’язань (своєчасна оплата газу, оплата послуг з транспортування трубопроводами природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ, зберігання газу) відповідно до умов усіх укладених договорів та підпункту 6 пункту 3.1 розділу III Ліцензійних умов з постачання в частині надання НКРЕКП звітності щодо провадження ліцензованої діяльності в установленому НКРЕКП порядку.

 

17. Письмово повідомити ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, зокрема у частині дотримання вимог Кодексу ГРМ. Відповідно до пункту 7.16 Порядку контролю за додержанням ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу, затвердженого постановою НКРЕ від 19.05.2011 № 881, долучити акт перевірки разом з усіма матеріалами та документами до особової справи ліцензіата.

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення ДП «НАЕК «Енергоатом» тарифів на відпуск електричної енергії, виробленої гідроелектростанціями, на 2018 рік».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів ДП «НАЕК «Енергоатом» на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях, на 2018 рік».

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення НКРЕКП «Про встановлення структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік».

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови про схвалення Інвестиційної програми на 2018 рік з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «Укренерго».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень НКРЕКП «Про встановлення тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії на 2018 рік для ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електроенергії на закріпленій території».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційних програм ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2018 рік.

 

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ПАТ «Київенерго»;

МКП «Чернівцітеплокомуненерго»;

Концерн «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя;

КП «Харківські теплові мережі».

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання і на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ТОВ «Рівнетеплоенерго»;

КПТМ «Криворіжтепломережа».

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення: 

Комунальному підприємству «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал»;

Товариству з обмеженою відповідальністю «ТАУН СЕРВІС»;

Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»;

Комунальному підприємству «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради;

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

Комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради;

Комунальному підприємству «БАХМУТ-ВОДА»;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода»;

Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради;

Міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал»;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона»;

Комунальному підприємству «Вінницяоблводоканал»;

Комунальному підприємству «Луцькводоканал»;

Комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»;

Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал»;

Комунальному підприємству «Чернівціводоканал;

Приватному акціонерному товариству «Енергоресурси»;

Комунальному підприємству «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради;

Комунальному підприємству «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя);

Міському комунальному підприємству «Миколаївводоканал»;

Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради;

Комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський);

Комунальному підприємству «Івано-Франківськводоекотехпром»;

Комунальному підприємству Слов'янської міської ради «Словміськводоканал».

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал»;

Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал»;

Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради;

Міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал»;

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

Товариству з обмеженою відповідальністю «ТАУН СЕРВІС»;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода»;

Комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради;

Комунальному підприємству «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради;

Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради;

Комунальному підприємству «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя);

Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»;

Комунальному підприємству «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський);

Комунальному підприємству «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради;

Комунальному підприємству «БАХМУТ-ВОДА»;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона»;

Комунальному підприємству «Вінницяоблводоканал»;

Комунальному підприємству «Луцькводоканал»;

Комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»;

Комунальному підприємству «Чернівціводоканал»;

Міському комунальному підприємству «Миколаївводоканал»;

Комунальному підприємству «Івано-Франківськводоекотехпром»;

Комунальному підприємству Слов'янської міської ради «Словміськводоканал».

 

29. Продовжити розгляд питань про:

схвалення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Сумитеплоенерго»;

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству з видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»;

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству з видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал».

 

30. Зняти з розгляду питання про схвалення проектів рішень НКРЕКП щодо затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2017 – 2026 роки: ПАТ «Закарпатгаз»; ПАТ «Запоріжгаз»; ПАТ «Київгаз»; ПАТ «Криворіжгаз»; ПАТ «Луганськгаз»; ПАТ «Рівнегаз» та ПАТ «Чернівцігаз».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux