Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.09.2017

Результат засідання за 12 вересня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 вересня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу: 

ТОВ «МІТЛ КУ»;

ТОВ «АРГО ТРЕЙДІНГ».

 

2. Видати ХКП «СПЕЦКОМУНТРАНС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

3. Відмовити КП «СУМИЖИЛКОМСЕРВІС» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

4. Схвалити проект Додаткової угоди про внесення змін до договору про надання субкредиту від 23 серпня 2007 року № 28000-04/123 в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку Проекту з передачі електроенергії.

 

5. Погодити рішення Ради ОРЕ щодо внесення змін до Порядку перевірки даних, отриманих від автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії суб’єктів ОРЕ.

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «УКРГІДРО 2009» (ГЕС Вінницька обл., Літинський р-н, с. Уладівка, «Заводське» урочище, будинок 1);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2230» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «Хмельницькобленерго».

 

8. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАРПАТСЬКИЙ ВІТЕР» (ВЕС «Старий Самбір-2»);

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2221» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «Київенерго».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux