Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.08.2020

Результат засідання за 12 серпня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 серпня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ПП «ЕНЕРГОТРАНСЗАХІД»;

ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «РЕГІОН ЕНЕРГОПОСТАЧ»;

ТОВ «СМАРТ ГРІД УКРАЇНА»;

ТОВ «УКРБІОЕНЕРГОРЕСУРС».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «БІОТЕК ГРУП УКРАЇНА»;

ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

3. Видати ТОВ «РЕГІОН ЕНЕРГОПОСТАЧ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «СОЛАР СКАЙЛАЙН»;

ТОВ «ТАРУТИНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

5. Уточнити назви об’єкта електроенергетики та місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АГРОФІРМА ІМ. ЧКАЛОВА»;

ТОВ «АСК ЕНЕРДЖІ».

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 16 листопада 2018 року № 1445 (уточнення найменування та місць провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»).

 

7. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 30.06.2020 № 1253, № 1254, № 1255 та № 1256 (про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії та виробництва електричної енергії ТОВ «ДТЕК ЛУГАНСЬКА ТЕС» та ТОВ «ДТЕК Курахівська ТЕС»).

 

8. Анулювати ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ РОМАНЧУК АНАСТАСІЇ ВІКТОРІВНІ ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

9. Анулювати ПП «НОВІТНЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

10. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

ТОВ «ПРОФЕНЕРДЖИ»;

ПРАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ».

 

11. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, виданих:

ТОВ «МЕНЕДЖЕС УКРАЇНА»;

ПРАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2703» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»).

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 січня 2020 року № 88».

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС СТРАБИЧОВО 2»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ЗАПОРІЖЖЯ» (1 черга СЕС «Степногірськ»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ЗАПОРІЖЖЯ» (2 черга СЕС «Степногірськ»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГЕЛІЯ СОЛАР» (СЕС «Златопільська»)»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15.07.2020 № 1308 «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПРОЛОГ СОЛАРІНВЕСТ» (СЕС Київська обл., Васильківський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 46)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 01.08.2020 № 1497» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «РЕНДЖИ ЗАПОРІЖЖЯ» (1 – 2 черги СЕС «Степногірськ»)», ТОВ «ГЕЛІЯ СОЛАР» (СЕС «Златопільська»), ТОВ «ІРШАНСЬКА СЕС» (1 черга СЕС «ІРШАНСЬКА СЕС»), ТОВ «СОЛАР СКАЙЛАЙН» (СЕС Вінницька обл., Липовецький р-н, с. Росоша, вул. Шевченка, б/н (кадастровий номер земельної ділянки 0522285600:04:000:0438)), ТОВ «ФЕС СТРАБИЧОВО 2» (СЕС «ФЕС СТРАБИЧОВО 2»), ТОВ «ПРОЛОГ СОЛАРІНВЕСТ» (СЕС Київська обл., Васильківський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 46).

 

15. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ МІСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІВАНОФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 22 березня 2017 року № 308 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 12.08.2020).

 

16. Перенести розгляд питання про порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».

 

17. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 12.08.2020).

 

18. Накласти штраф на ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

 

19. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 12.08.2020).

 

20. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРИВОРІЗЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» за порушення Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії) та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії.

 

21. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 12.08.2020).

 

22. Зняти з розгляду питання про проведення позапланової виїзної перевірки (за зверненням ТОВ «НУМІНАТОР»):

ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ»;

НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

23. Провести позапланову виїзну перевірку ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ» (за зверненням ТОВ «ВЕРАКС ЕНЕРДЖИ»).

 

24. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

 

25. Провести позапланову виїзну перевірку дотримання вимог Ліцензійних умов з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» (за зверненнями постачальників електричної енергії).

 

26. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ» (щодо виконання ліцензіатом вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2020 № 1238).

 

27. Провести позапланову виїзну перевірку КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ».

 

28. Провести позапланову виїзну перевірку КП «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ».

 

29. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 травня 2020 року № 1015 «Про накладення штрафу на ТОВ «СОЛАР ЧОРНОБИЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

30. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 листопада 2019 року № 2460 «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання на 2020 рік».

 

31. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 листопада 2019 року № 2461 «Про затвердження ставок плати за нестандартне приєднання потужності та ставок плати за лінійну частину приєднання на 2020 рік».

 

32. Затвердити зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на серпень 2020 року.

 

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

 

34. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (внесення змін до Кодексу газотранспортної системи, Правил постачання природного газу та Типового договору постачання природного газу постачальником «останньої надії»).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux