Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.02.2019

Результат засідання за 12 лютого 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 лютого 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗ.УА»;

ПАТ «НАФТОХІМІК ПРИКАРПАТТЯ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»;

ТОВ «СОЛАР ІНВЕСТМЕНТ ГРУП».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «Е.КОННЕКТ (УКРАЇНА)»;

ТОВ «ОМЕГА-18»;

ТОВ «РЕГІОН ЕНЕРГОЗБУТ»;

ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО»;

МП ТОВ «ФІРМА МРІЯ».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ-НОВА УШИЦЯ»;

ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ»;

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ».

 

5. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗОВІ РЕСУРСИ»;

ТОВ «СТАРТНАФТА УКРАЇНА».

 

6. Накласти штраф на ТОВ «ТРУБОПЛАСТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

7. Накласти штраф на Комунальне виробниче підприємство Кам’янської міської ради «Міськводоканал» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 12.02.2019).

 

8. Анулювати ТОВ «АЙРОН ГОЛД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

9. Провести позапланові перевірки:

КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»;

КП «БАХМУТ-ВОДА».

 

10 Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Зміни до Кодексу газотранспортної системи».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 листопада 2018 року № 1554» щодо зміни тарифу на відпуск електричної енергії для ТОВ «ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» на 2019 рік».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНБІЛД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ГАЛЕНЕРГОПОСТАЧ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕЛІОС ГРУПП «ЧЕРНІЇВ-1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ЕЛЕКТРА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «З-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (1 пусковий комплекс «Ольвійської» ВЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «САНБІЛД» (СЕС «Афанасіївка»), ПП «ГАЛЕНЕРГОПОСТАЧ» (СЕС Тернопільська обл., Підгаєцький р-н, с. Старе Місто (Голендра), вул. Литвинівська, 30 с), ТОВ «ГЕЛІОС ГРУПП «ЧЕРНІЇВ-1» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Черніїв, ур. Фальчі), ТОВ «ГРІН ЕЛЕКТРА» (СЕС «Яришів»), ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Маяковського, 137А), ТОВ «З-ЕНЕРДЖІ» (СЕС Кіровоградська обл., Кіровоградський р-н, с. Клинці, на території Клинцівської с/р, за межами населеного пункту), ТОВ «САНЕНЕРДЖІ» (СЕС Івано-Франківсська обл., Тисменицький р-н, с. Стриганці, вул. Шевченка), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (1 пусковий комплекс «Ольвійської» ВЕС), ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (1 – 6 та 10 черги ВЕС Запорізька обл., Приморський р-н, на землях Приморської міської ради та Борисівської сільської ради)).

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГАНСЬКА СЕС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СОЛАР КАПІТАЛ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС ТЕРЕБЛЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ «АЛЬТЕРНАТИВА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО СЕЗАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НАУКОВО-ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР «ПРОМІНЬ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНБІМС ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БІОГАЗ-УКРАЇНА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГАНСЬКА СЕС» (СЕС «Ганська»), ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СОЛАР КАПІТАЛ» (СЕС м. Херсон, територія Херсонської міської ради, на земельній ділянці (кадастровий номер 6510100000:01:001:1196) та СЕС м. Херсон, територія Херсонської міської ради, на земельних ділянках (кадастрові номери 6510100000:01:001:1241, 6510100000:01:001:1243), ТОВ «ФЕС ТЕРЕБЛЯ» (СЕС Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Теребля, урочище «Верхнє Поле», б/н), ТОВ «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ «АЛЬТЕРНАТИВА» (СЕС «Молодіжне»), ТОВ «ЕКОТЕХНІК ВЕЛИКА ДОБРОНЬ» (СЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Велика Добронь, урочище «Фегердомб»), ТОВ «ЕКО СЕЗАР» (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, с. Родниківка, вул. Гагаріна, 2-б на території Родниківської сільської ради), ТОВ «НАУКОВО-ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР «ПРОМІНЬ» (СЕС «Спортивна»), ТОВ «САНБІМС ЕНЕРДЖІ» (СЕС «Шаланки-2»), ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ» (5 – 6 черги СЕС «Богуслав 1»), ТОВ «БІОГАЗ-УКРАЇНА» (1 черга полігона ТПВ м. Запоріжжя, вул. Базова, 10в)).

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій щодо врегулювання відносин оператора системи передачі, операторів систем розподілу, основних споживачів, електричні мережі яких приєднані до системи передачі або до електричних мереж виробників, та їх субспоживачів»;

«Про внесення зміни до Тимчасового порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на оптовому ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами системи розподілу на перехідний період до дати початку дії нового ринку електричної енергії».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux