Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.02.2015

Результат засідання за 12 лютого 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 лютого 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом:

ТОВ «УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (річний обсяг постачання – 80 млн кВт*год);

ТОВ «ЗАХІД ЕНЕРГОТРЕЙД» (річний обсяг постачання – 4,1 млн кВт*год);

ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ-ПЛЮС» (річний обсяг постачання – 40 млн кВт*год);

ТОВ «ЕНЕРГУМ» (річний обсяг постачання – 216 млн кВт*год).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «КАПИТАЛ НАФТА» (річний обсяг постачання – 60 млн м3).

ТОВ «АВЕРС ПЛЮС ЛТД» (річний обсяг постачання – 18 млн м3).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ПЛАЗМА-3» (встановлена потужність – 0,86 Гкал/год);

ТОВ «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ» (встановлена потужність – 1,462 Гкал/год);

ПП «ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ» (встановлена потужність – 6,9322 Гкал/год);

ТОВ «КИЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» (встановлена потужність – 3,01 Гкал/год).

 

4. Видати ТОВ «БІОТРАНС» ліцензії на право провадження господарської діяльності з:

виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 8,17 Гкал/год);

постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 14,6 тис. Гкал).

 

5. Видати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (річний обсяг водопостачання - 9137593 м3; річний обсяг водовідведення - 18159250 м3).

 

6. Переоформити ПП «ЕНЕРГОСВІТ ПЛЮС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

7. Залишити без розгляду заяву ТОВ «ЧЕРВОНОЗОРЯНИЙ-СЕРВІС» на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва та постачання теплової енергії.

 

8. Скоригувати ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії.

 

9. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «Укрспецтепло-Житомир»;

ТОВ «Енергозбереження-Рівне».

 

10. Встановити «зелений» тариф для:

ТОВ «Екодонресурс»;

ТОВ «Енергія Сонця».

 

11. Затвердити графік надання інвестиційних програм ліцензіатами з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2016 рік.

 

12. Погодити договір про купівлю-продаж електричної енергії між ДП «Енергоринок» та ПП «Арсенал-Т-07».

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів з розподілення пропускної спроможності міждержавних електричних мереж» та «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики».

 

14. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29.01.2015 № 72 «Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на лютий 2015 року».

 

15. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів - постанови НКРЕКП: 

- «Про затвердження Порядку формування тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами»;

- «Про затвердження Змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію».

 

17. Продовжити розгляд питань про:

- видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДУБНОВОДОКАНАЛ» ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

- встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії для МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»;

- розгляд ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» інвестиційної програми з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2015 рік;

- схвалення інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на 2015 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux