Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.07.2023

Результат засідання за 12 липня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 липня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АПСІЛУМ ТРЕЙДІНГ»;

2) ТОВ «НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕСУРС УКРАЇНИ»;

3) ТОВ «ПРОМСЕРВІС ГТ»;

4) ТОВ «СіПіДжі Трейд Енерджі»;

5) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕРНОПІЛЬХЛІБПРОМ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АПСІЛУМ ТРЕЙДІНГ»;

2) ТОВ «НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕСУРС УКРАЇНИ»;

3) ТОВ «ПРОМСЕРВІС ГТ»;

4) ТОВ «СЕТ ЕНЕРДЖИ»;

5) ТОВ «СіПіДжі Трейд Енерджі».

3. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ПРАТ «РІВНЕАЗОТ».

4. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 11 вересня 2018 року № 980.

5. Перенести розгляд питання про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

6. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 04 січня 2023 року № 14» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік.

7. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 1133» щодо внесення змін до Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2023 рік.

8. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

9. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік».

10. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2023 рік».

11. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 09 травня 2023 року № 848»

13. Застерегти ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

14. Застерегти АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

15. Застерегти АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

16. Застерегти ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

17. Застерегти ПРАТ «ГАДЯЧГАЗ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

18. Застерегти АТ «ЛЬВІВГАЗ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

19. Накласти штраф на АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

20. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на АТ «ОДЕСАГАЗ» постановою НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 1149.

21. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 1150 («Про накладення штрафу на АТ «КИЇВГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

22. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 1152 («Про накладення штрафу на АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу»).

23. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 173-р («Про усунення порушень АТ «КИЇВГАЗ»).

24. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за заявою ліцензіата).

25. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (за заявою ліцензіата).

26. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (за зверненнями замовника послуги з приєднання).

27. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

28. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (за зверненнями споживача).

29. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» з виробництва теплової енергії (щодо виконання рішення НКРЕКП).

30. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» з виробництва електричної енергії (щодо виконання рішення НКРЕКП).

31. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» з виробництва теплової енергії (щодо виконання рішення НКРЕКП).

32. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» з виробництва електричної енергії (щодо виконання рішення НКРЕКП).

33. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» з виробництва електричної енергії (щодо виконання рішення НКРЕКП).

34. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» з розподілу електричної енергії.

35. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

36. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

37. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ГАЗОВИК» з розподілу природного газу.

38. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ГАЗОВИК» з постачання природного газу.

39. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)».

40. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках».

41. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2023 року № 1214» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО» (СЕС-6 Дніпропетровська обл., (інформація з обмеженим доступом) та СЕС-7 Дніпропетровська обл., (інформація з обмеженим доступом))).

42. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332 «Про забезпечення стабільного функціонування ринку електричної енергії, у тому числі фінансового стану учасників ринку електричної енергії на період дії в Україні воєнного стану».

43. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux