Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.07.2019

Результат засідання за 12 липня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 липня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ БАЛАНС»;

ТОВ «ЕК «ПЕРША ЛІНІЯ ПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «КПЕК».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «НІК САН СТАР»;

ТОВ «НІК СОЛАР 2».

 

3. Видати нові ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювання ліцензій з виробництва електричної енергії:

ТОВ «БУМЕНЕРГО»;

ТОВ «ЕКВАТОР САН ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЕМЗА»;

ПАТ «НПК-ГАЛИЧИНА»;

ТОВ «ТІС ЕКО».

 

4. Змінити встановлену потужность електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС+»;

ТОВ «ЕНЕРДЖИ СОЛАР»;

ТОВ «САНАЛЬЯНС».

 

5. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії для ТОВ «ВЕЗ».

 

6. Відмовити ТЗОВ «ГАЛЕНЕРГО-РОГАТИН» у видачі ліцензії  на  право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

7. Видати ТОВ «ЛЕОПОЛІСЕНЕРДЖІ» ліцензіію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Анулювати ліцензію видану на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «ЕЛЕКТРО-ЗАКАРПАТТЯ».

 

9. Анулювати ліцензію видану на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, виданої ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ».

 

10. Анулювати ліцензію видану на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО».

 

11. Анулювати ліцензію видану на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ПРАТ «НІЖИНСЬКИЙ ЖИРКОМБІНАТ».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газотранспортної системи Оператора газотранспортної системи АТ «Укртрансгаз» на 2019 – 2028 роки».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газосховищ Оператора газосховищ АТ «Укртрансгаз» на  2019 – 2028 роки».

 

14. Встановити індивідуальні технологічні нормативи використання питної води:

КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДМР Львівської області;

КП СМР «СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ».

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2019 рік:

КП ДОР «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД»;

КП «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БМР;

КП «ВОДОКАНАЛ» м. Запоріжжя;

ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВУВКГ»;

ТОВ «ТАУН СЕРВІС»;

ПАТ «АЗОТ» м. Черкаси.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КП «БАХМУТ-ВОДА» на 2019 рік».

 

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП про внесення змін до постанов НКРЕКП від 11.12.2018 № 1827 – 1856, від 18.12.2018 № 1963, від 28.12.2018 № 2059, 2060 (щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для ОСР).

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління ДП «НЕК «Укренерго».

 

20. Прийняти постанову НКРЕКП «Про підписання Додаткової угоди до Договору про надання субкредиту № 13010-05/54 від 25 травня 2015 року» (щодо ДП «НЕК «Укренерго» за Угодою про позику № ТF017661 від 10.02.2015 «Другий проект з передачі електроенергії»).

 

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про підписання Додаткової угоди № 1 до Субкредитної угоди № 15010-03/77 від 10.07.2012» (щодо ДП «НЕК «Укренерго» за кредитом KfW «Підвищення ефективності передачі електроенергії (модернізація підстанцій)»).

 

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про підписання Додаткової угоди № 1 до Договору про надання субкредиту № 13010-05/41 від 21.03.2017» (щодо ДП «НЕК «Укренерго» за кредитом KfW «Реконструкція підстанцій у східній частині України»).

 

23. Застерегти ТОВ «ТАВАНЬ СОЛАР 2» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

24. Накласти штраф на ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 12.07.2019).

 

25. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 02 листопада 2018 року № 1335 «Застереження щодо недопущення надалі ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» порушень ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

26. Накласти штраф на ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 12.07.2019).

 

27. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 08 лютого 2019 року № 181 (КП «ТЕПЛОЕНЕРГО»).

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 11 травня 2017 року № 624».

 

29. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на липень 2019 року.

 

30. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019року No1247.

 

31. Перенести розгляд питаннь про:

- Прийняття постанови НКРЕКП:

«Про погодження Програми відповідності АТ «Укрзалізниця»;

«Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності АТ «Укрзалізниця».

- Схвалення та оприлюднення на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання за допомогою систем автономного опалення».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux