Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.07.2018

Результат засідання за 12 липня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 липня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ПОЛІСЬКА ТЕС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Переоформити ліцензію ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії на безстрокову.

 

3. Анулювати ліцензію ТОВ «КОМПАНІЯ «ЮКОС» на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

4. Накласти штраф на ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЛУБНИГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 12.07.2018).

 

5. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 12.07.2018).

 

6. Накласти штраф на ТОВ «АПК «ЄВГРОЙЛ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 12.07.2018).

 

7. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «РІВНЯНСЬКЕ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 12.07.2018).

 

8. Прийняти постанову «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1507» (зміна назви ПАТ «Дніпроазот» на АТ «Дніпроазот»).

 

9. Прийняти постанову «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1489» (зміна назви ПрАТ «Дніпровська ТЕЦ» на АТ «Дніпровська ТЕЦ»).

 

10. Прийняти постанову «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15.12.2016 № 2266» (зміна назви ПрАТ «ЄВРАЗ ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД» на ПрАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД»).

 

11. Прийняти постанову «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1499» (зміна назви ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» ВП «Миронівська ТЕС» на АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» ВП «Миронівська ТЕС»).

 

12. Прийняти постанову «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12.12.2016 № 2180» (зміна назви ПрАТ «Херсонська ТЕЦ» на АТ «Херсонська ТЕЦ»).

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій  проекти постанов НКРЕКП «Про внесення змін до постанов НКРЕКП» щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії окремим виробникам електричної енергії на ТЕЦ (вилучення відсотків за користування кредитними коштами, наданими ДП «Енергоринок»).

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій  проект постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (4, 5 та 6 пускові комплекси СЕС Запорізька обл., м. Токмак, вул. Гоголя, 201 букви Г, Д та Е).

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494 та внесення змін до Типового договору розподілу природного газу».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій  проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій  проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux