Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.04.2022

Результат засідання за 12 квітня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 квітня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРФІЛД-8»;

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРФІЛД-14».

2. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТРАТІС ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СЕРЕТ-ІНВЕСТ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (Комплекс з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної енергії Хмельницька обл. (інформація з обмеженим доступом))»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СТРАТІС ЕНЕРДЖІ» (СЕС Одеська обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (Комплекс з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної енергії Хмельницька обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «СЕРЕТ-ІНВЕСТ» (ГЕС Тернопільська обл. (інформація з обмеженим доступом)) та припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРФІЛД-8» (СЕС Дніпропетровська обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «СОЛАРФІЛД-14» (СЕС Дніпропетровська обл. (інформація з обмеженим доступом)).

3. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 03 червня 2020 року № 1044, на підставі заяви ліцензіата строком до 12 жовтня 2022 року (включно).

4. Унести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2021 року № 560 «Про зупинення дії ліцензії з постачання природного газу, виданої ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» цифри та слова «31 березня 2022 року» замінити цифрами та словами «01 жовтня 2022 року».

5. Унести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 квітня 2021 року № 627 «Про зупинення дії ліцензії з виробництва електричної енергії, виданої ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД», а саме цифри та слова «08 квітня 2022 року» замінити цифрами та словами «09 жовтня 2022 року».

6. Унести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 28 квітня 2021 року № 754 «Про зупинення дії ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» з 30 квітня 2022 року, а саме цифри та слова «29 квітня 2022 року» замінити цифрами та словами «30 жовтня 2022 року».

7. Унести зміни до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14 листопада 2011 року № 2139 (зміна найменування).

8. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» постановою НКРЕКП від 02 липня 2019 року № 1330 «Про накладення штрафу на ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

9. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2022 року № 3009 «Про відстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ «ЙЕ Енергія».

10. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про виконання постанов, прийнятих за результатами заходів державного контролю, у період дії в Україні воєнного стану».

11. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Звіту з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей для покриття прогнозованого попиту на електричну енергію та забезпечення необхідного резерву у 2021 році».

12. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

13. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про врегулювання деяких питань на роздрібному ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux