Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.10.2019

Результат засідання за 11 жовтня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 жовтня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТЗОВ «ЛЕТР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу: 

ТОВ «ДП ГІРПРОМЕНЕРГО»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД АЛЬЯНС»;

ТОВ «КОМПАНІЯ «ПРОМЕНЕРГО ЛТД»;

ТОВ «ТУРБОЕНЕРГО».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕЙДЖИЕЛ ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «КАМ’ЯНКА-СОЛАР»;

АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ»;

ТОВ «САНВІН 2»;

ТОВ «САНВІН 13»;

ТОВ «САНПРОДЖЕКТСИСТЕМС»;

ТОВ «СЕМИПОЛКИ-СОЛАР»;

ТОВ «СОЛАР ЛАЙТ».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ»;

ТОВ «ЕНЕРГОПАРК «ЯВОРІВ»;

ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2»;

ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4».

 

5. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «А-СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ЕКОВАТ ПЛЮС»;

ТОВ «ЗАКАРПАТ ЕНЕРГО РЕСУРС»;

ТОВ «САНЛАЙТ ЕНЕРДЖІ 2»;

ТОВ «СОНЯЧНИЙ ПОРТ».

 

6. Переоформити ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії на безстрокові.

 

7. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

ТОВ «МЕГАВАТТ-ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «СКАЙФОЛ ЕНЕРДЖІ».

 

8. Анулювати АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

9. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

КП «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ;

КП «НОВОМОСКОВСЬКВОДОКАНАЛ»;

КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

РІВНЕНСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ВИРОБНИЧОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ».

КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА»;

КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

КП «ІВАНО- ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

ПРАТ «РІВНЕАЗОТ».

 

10. Встановити індивідуальні технологічні нормативи використання питної води КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

 

11. Накласти штраф на ТОВ «ЦЕНТРАЛЬНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

12. Застерегти ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

13. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 січня 2019 року № 45 «Про накладення штрафу на ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушення та здійснення заходів державного регулювання».

 

14. Вимоги постанови НКРЕКП від 26 березня 2019 року № 424 «Про накладення штрафу на МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

15. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 січня 2019 року № 48 «Про накладення штрафу на ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

16. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 23 листопада 2018 року № 1486 «Про накладення штрафу на КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 травня 2016 року № 837 та здійснення заходів державного регулювання».

 

17. Вимоги постанови НКРЕКП від 04 грудня 2018 року № 1614 «Про накладення штрафу на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

18. Провести позапланові невиїзні перевірки: ТОВ «ЗАВОД «ГАЛИЧИНА», ТОВ «ДУКАТ», ТОВ «ДЕЛЬТА ВЕСТ ОЙЛ ГРУП», ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП», ТОВ «АЙ БІ СІ».

 

19. Провести позапланові невиїзні перевірки: ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ «АВРОРА», ТОВ «КУБГАЗ-БОРОВА», ТОВ «ЕК «ЕНЕРГОМАКС», ТОВ «ВКФ «ЕЛЕКТРОНТЕХСЕРВІС ЛТД», ТОВ «ВКП УКРЕНЕРГОІНВЕСТ», ПАТ «ІНТЕРПАЙП НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ТРУБОПРОКАТНИЙ ЗАВОД», ТОВ «ДНІПРОАВТОМАТИКА», ТОВ «СОЛАР ГРІН ЛАЙТ», ТОВ «ДОГМА ІНВЕСТ ГРУП», ТОВ «ХАЙ ЛЕВЕЛ КОМПАНІ», ТОВ «ІМПУЛЬС ДНІПРО».

 

20. Провести позапланові невиїзні перевірки: ТОВ «СОЛАР ГРІН ЛАЙТ», ТОВ «ЕКОЕНЕРГОПРОМХОЛДИНГ», ТОВ «ЗАУБЕР ХОЛДІНГС УКРАЇНА», ТОВ «ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО», ТОВ «ВКФ «ЕЛЕКТРОНТЕХСЕРВІС ЛТД», ТОВ «МЕТІНВЕСТ-КРИВОРІЗЬКИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД», КП «МІСЬКСВІТЛО» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Порядку проведення розслідування щодо функціонування ринків електричної енергії та природного газу в Україні»;

«Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 жовтня 2015 року № 2645» (щодо приведення Порядку визначення витрат на оплату праці, які враховуються у тарифах на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), постачання електричної енергії за регульованим тарифом, передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, виробництво теплової та виробництво електричної енергії, у відповідність до Закону України «Про ринок електричної енергії»).

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення:

КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

КП «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД».

 

23. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПОГРЕБИЩЕ СОЛАР ПАРК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АСТЕРІЯ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БІЛАШКИ ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН БУКОВИНА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕМСОЛТ СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПЕРФЕКТ ПАК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРИМА СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» ТОВ «САНПРОДЖЕКТСИСТЕМС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН ПАУЕР ПЕРВОМАЙСЬК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОЛІМП-ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГО СІЧ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КОРСУНЬ ЕКО ЕНЕРГО»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.09.2019 № 1991» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОПАРК ЯВОРІВ» (2 черга СЕС «Яворів-1»), ТОВ «ПОГРЕБИЩЕ СОЛАР ПАРК» (СЕС Вінницька обл., у межах м. Погребище, вул. Богуна, 2-Б), ТОВ «АСТЕРІЯ СОЛАР» (СЕС «АСТЕРІЯ»), ТОВ «БІЛАШКИ ЕНЕРДЖІ» (СЕС Вінницька обл., Погребищенський р-н, с. Смаржинці, вул. Соколівська, 50), ТОВ «ГРІН БУКОВИНА» (СЕС Чернівецька обл., Глибочицький р-н, с. Тереблече, вул. Головна (земельні ділянки з кадастровими номерами 7321085400:01:005:0548 та 7321085400:01:005:0551)), ТОВ «ЕМСОЛТ СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (СЕС «УМІТЛІ ДНІПРО»), ТОВ «ПЕРФЕКТ ПАК» (СЕС Івано-Франківська обл., Надвірнянський    р-н, с/рада Пнівська (кадастровий номер земельної ділянки 2624085600:03:003:0017)), ТОВ «ПРИМА СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (СЕС «Таванська 4»), ТОВ «САНПРОДЖЕКТСИСТЕМС» (СЕС «Велика Медведівка»), ТОВ «САН ПАУЕР ПЕРВОМАЙСЬК» (СЕС «Первомайськ»), ТОВ «ФАЙН-ЕЛ» (СЕС «Ісаків»), ТОВ «ОЛІМП-ЕНЕРГО» (СЕС-1 Черкаська обл., Кам’янський р-н, с. Телепине, вул. Шевченка, буд. 46/2), ТОВ «ОРЛІВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (25 – 26 черги Орлівської ВЕС) (Запорізька обл., Приморський р-н, біля с. Орлівка, поза населеними пунктами), ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2» (18, 22 черги ВЕС Запорізька обл., Приазовський р-н, біля с. Ботієво, поза межами населених пунктів), ТОВ «ЕНЕРГО СІЧ» (електрогенераторна (когенераційна) установка на біогазі Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с/рада Новоолександрівська (кадастровий номер земельної ділянки 1221486200:04:008:0031), ТОВ «КОРСУНЬ ЕКО ЕНЕРГО» (комплекс з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії адміністративні межі Селищенської сільської ради Корсунь-Шевченківського р-ну Черкаської обл. (за межами населеного пункту)).

 

24. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення тарифів на транспортування нафти магістральними трубопроводами АТ «УКРТРАНСНАФТА» для споживачів України на перехідний період»;

«Про затвердження Змін до Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux