Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.05.2019

Результат засідання за 11 травня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 травня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «КРИВОРІЗЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «МАКСЕНЕРДЖІ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ПП «ВЛАДІС»;

ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «МАКСЕНЕРДЖІ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «САНАЛЬЯНС»;

ТОВ «ХУТІРЕНЕРГОІНВЕСТ».

 

4. Анулювати ТОВ «АЛЬТАІР-ІНВЕСТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

5. Залишити заяву ТОВ «ГАЗТРОН ТРЕЙД» про отримання ліцензії з виробництва електричної енергії без розгляду.

 

6. Накласти штраф на ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії і Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

7. Накласти штраф на ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та зобов’язати у термін до 31 травня 2019 року надати до НКРЕКП та Сектору НКРЕКП у Чернівецькій області виправлену форму звітності № 20-НКРЕКП (квартальна) за І – IV квартали 2018 року.

 

8. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРЕНЕРГОЕКСПОРТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії.

 

9. Застерегти ТОВ «УКРЕНЕРГОЕКСПОРТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

10. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «БУДКОНТАКТ МВС».

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 13 лютого 2018 року № 170 «Про накладення штрафу на ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з транспортування теплової енергії та необхідність усунення порушення».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2017 року № 1466»;

«Про затвердження Правил управління обмеженнями та порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів»;

«Про затвердження Примірного договору про доступ до пропускної спроможності міждержавних перетинів (міждержавних електричних мереж України)».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАВР ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АСД ЛЕКС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АТП-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГО САН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ЗЕЛЕНА ЕНЕРГІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАВР ЕНЕРГО» (СЕС «Казанка»), ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ» (СЕС «Енергопарк сонячних електростанцій»), ТОВ «АСД ЛЕКС» (СЕС «Лебедівка»), ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГО» (СЕС Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, територія Солонянської селищної ради), ТОВ «АТП-ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС «АТП»), ТОВ «ЕНЕРГО САН» (СЕС Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. С. Височана, 34), ПП «ЗЕЛЕНА ЕНЕРГІЯ» (СЕС Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, смт Богородчани, вул. І. Петраша, 39В).

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ТЕК ПІВДЕНЬ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФГ «ГРІН ТЕРРА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНСОЛЬ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЗАХІД АГРОЕНЕРГОІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФРІ ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НАФТОГАЗ АВТОМАТИЗАЦІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ГЕНЕРАЦІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СФЕРА ТЕХНОЛОГІЙ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТРАНСЕКОРЕСУРС»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВУД» (СЕС «Новокондакове»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (3 пусковий комплекс «Ольвійської» ВЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВУД» (СЕС «Новокондакове»), ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС» (1 черга СЕС Вінницька обл., Ямпільський р-н, на території Дзигівської сільської ради), ТОВ «ГРІН ЕНЕРГО» (2 черга СЕС Дніпропетровська обл., Магдалинівський р-н, на території Заплавської сільської ради), ТОВ «ГРІН ТЕК ПІВДЕНЬ» (СЕС Миколаївська обл., Новобузький р-н, у межах території Новобузької міської ради), ФГ «ГРІН ТЕРРА» (СЕС Київська обл., Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Залізнична), ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СОНЯЧНЕ ПОЛЕ» (СЕС «Семенівка»), ТОВ «ЕНСОЛЬ» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Черніїв), ТОВ «ЗАХІД АГРОЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, с. Соколів, вул. Шевченка, буд. 39), ТОВ «С-КАПІТЕЛЬ» (1 черга СЕС «Монастирчани 3»), ТОВ «ФРІ ЕНЕРДЖІ» (СЕС Херсонська обл., Каланчацький р-н, Привільська сільська рада), ПП «АРТ-ЕНЕРГО» (СЕС м. Львів, вул. Пластова, 10), ФГ «ГРІН ТЕРРА» (СЕС Київська обл., Яготинський р-н, с. Червоне, вул. Набережна, буд. 34 та буд. 42), ТОВ «НАФТОГАЗ АВТОМАТИЗАЦІЯ» (СЕС Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Петропавлівка, вул. Центральна, 1а), ТОВ «СОНЯЧНА ГЕНЕРАЦІЯ» (CЕС Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Незалежності, буд. 61), ТОВ «СФЕРА ТЕХНОЛОГІЙ» (СЕС «Вишнівчик»), ТОВ «ТРАНСЕКОРЕСУРС» (СЕС Кіровоградська обл., смт Знам’янка Друга, вул. Степова, буд. 3-а), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (3 пусковий комплекс «Ольвійської» ВЕС)).

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Цільових показників надійності (безперервності) електропостачання на 2019 рік».

 

16. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 січня 2019 року № 113 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

17. Перенести розгляд питання про проведення позапланової перевірки КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

 

18. Зняти з розгляду питання про схвалення проектів постанов НКРЕКП: «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІМПУЛЬС-ІВА» та «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІМПУЛЬС-ІВА» (СЕС Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, смт Отинія, вул. Шевченка, земельна ділянка 68а).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux