Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.01.2022

Результат засідання за 11 січня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 січня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕРДАЛ КИЇВ ЛЛС»;

2) ТОВ «КОМПАНІЯ АГРОТОРГГРУП».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АГРОСИНТЕЗ ТРЕЙДІНГ»;

2) ТОВ «ГЛОБАЛТРАНСЕНЕРДЖІ»;

3) ТОВ «ГОЛДЕН ГЕЙТ ДЕВЕЛОПМЕНТ»;

4) ТОВ «ЛЕДО ЕНЕРДЖИ».

3. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКИЙ ХОЛДИНГ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

4. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОДГАЗ СІСТЕМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

5. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРОТІМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

6. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 24 вересня 2019 року № 1980 (зміна найменування).

7. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 24 вересня 2019 року № 1981 (зміна найменування).

8. Унести зміни до деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України та НКРЕКП (щодо перетворення).

9. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 25.06.2019 № 1216 (щодо перетворення).

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 листопада 2020 року № 2243» щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ».

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024».

12. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.01.2022).

13. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.01.2022).

14. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НИВА ІНВЕСТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

15. Перенести розгляд питання про недотримання ТОВ «ЛТК ЕЛЕКТРУМ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

16. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАКСЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та внести зміни до постанови від 11 травня 2019 року № 688.

17. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» за порушення вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

18. Застерегти ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

19. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.01.2022).

20. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» щодо недопущення надалі порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

21. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.01.2022).

22. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 березня 2019 року № 398.

23. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЕО ІНДАСТРІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 08 лютого 2019 року № 171.

24. Накласти штраф на ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.01.2022).

25. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу для:

1) АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ»;

2) АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ»;

3) АТ «ЗАПОРІЖГАЗ»;

4) АТ «КРИВОРІЖГАЗ»;

5) АТ «КРИВОРІЖГАЗ».

26. Провести позапланові виїзні перевірки (за зверненнями споживачів):

1) АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

3) АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»;

4) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

5) АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

6) ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

7) АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

8) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

9) АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

10) ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

11) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

12) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

13) АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».

27. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.

28. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

29. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 17 листопада 2021 року № 2236 «Про погодження ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ» фіксованого платежу за участь на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку та тарифу на здійснення операцій купівлі-продажу на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку на 2022 рік».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux