Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.01.2019

Результат засідання за 11 січня 2019 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 січня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ПП «ВУГЛЕДАРЕНЕРГОПЛЮС»;

ТОВ «ЕНЕРГОСОЮЗ-ТРЕЙД».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ПП «ВУГЛЕДАРЕНЕРГОПЛЮС»;

ТОВ «ГРАНД ЕНЕРДЖІ»;

ПП «ЕВЕРЕСТ О»;

ПРАТ «ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ»;

ТОВ «НАДІЯ 2000»;

ТОВ «ПФК»;

ТОВ «СТС-КИЇВ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГРІН ТЕК ПІВДЕНЬ»;

ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СНЯТИНЕНЕРГОІНВЕСТ»;

ТОВ «ТД ЯТРАНЬ».

 

4. Відмовити ТОВ «ПГС-ЕНЕРГІЯ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

5. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЮСГ-БРИЛІВКА».

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2015 року № 3217 (щодо зміни найменування суб'єкта господарювання).

 

7. Встановити ПРАТ «Київспецтранс» тарифи на послугу з захоронення побутових відходів.

 

8Вимоги постанови НКРЕКП від 18 вересня 2018 року № 992 «Про накладення штрафу на ТОВ «ПОДІЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» (зі змінами) вважати такими, що виконані. 

 

9. Провести позапланову перевірку ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС».

 

10. Вимоги постанови НКРЕКП від 04 грудня 2018 року № 1630 «Застереження щодо недопущення надалі ПРАТ «ЮЖКОКС» порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані. 

 

11. Вимоги постанови НКРЕКП від 04 грудня 2018 року № 1651 «Застереження ПП «МАЯК» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

12Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від __ січня 2019 року № __ » (щодо запровадження форми звітності для постачальників електричної енергії (постачальник універсальних послуг, постачальник «останньої надії») та інструкції щодо її заповнення);

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 червня 2018 року № 375».

 

13Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЛИБІДЬ ДЕВЕЛОПМЕНТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС «Гута-3»), ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ» (2 черга СЕС «Рихта»), ТОВ «ІНТЕРЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС «Веряця-1»), ТОВ «ЛИБІДЬ ДЕВЕЛОПМЕНТ» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, територія Раївської с/р), ТОВ «ІНТЕЛКОМ» (СЕС м. Івано-Франківськ, вул. Микитинецька, 7 а)).

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ПОДІЛЬСЬКЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 4»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНІ ДУНАЇВЦІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРО ПЛЮС»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ПП «ПОДІЛЬСЬКЕНЕРГО» (СЕС «Кам’янець-Подільська»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ІЗМАЇЛ» (СЕС «Суворова-2»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА» (1 черга СЕС «Брилівка»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ПП «ПОДІЛЬСЬКЕНЕРГО» (СЕС «Кам’янець-Подільська»), ТОВ «РЕНДЖИ ІЗМАЇЛ» (СЕС «Суворова-2»), ТОВ «САНВІН 4» (СЕС «Петрашівка»), ТОВ «СОНЯЧНІ ДУНАЇВЦІ» (СЕС «Маків-1»), ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (1, 8 та 9 пускові комплекси СЕС Запорізька обл., м. Токмак, вул. Гоголя, 201 літери Л, З та К), ТОВ «САНРАЙЗ Д.Е.» (2 черга СЕС-1 Херсонська обл., Білозерський р-н, межі Музиківської сільської ради), ТОВ «СОЛАР ЕКО ПАРК» (СЕС-2 Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, територія Новоолександрівської сільської ради, поблизу с. Волоське), ТОВ «ФАЙН-ЕЛ» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Стриганці, вул. Незалежності), ТОВ «ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА» (1 черга СЕС «Брилівка»), ПП «АРТ-ЕНЕРГО» (2 черга СЕС за адресою: Львівська обл., Жовківський р-н, с. Малехів, вул. Т. Дороша, 20а), ТОВ «ФАЙН-ЕЛ» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Марківці, вул. Нивки, 65), ТОВ «ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ» (6 – 8 черги Новотроїцької ВЕС), ТОВ «ВІНДКРАФТ УКРАЇНА» (1 черга Овер’янівської ВЕС), ТОВ «ГІДРО ПЛЮС» (ГЕС на р. Брустурянка, Закарпатська обл., Тячівський р-н, на території Лопухівської сільської ради), ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ» (Ворожбянська ГЕС, Михайлівська ГЕС, Седнівська ГЕС)).

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про скасування постанови НКРЕКП від 21 грудня 2018 року № 2010» (щодо відновлення застосування тарифу на електричну енергію, спожиту в багатоквартирних будинках, гуртожитках, садових товариствах на технічні цілі (освітлення дворів, східців і номерних знаків, освітлення території тощо) на рівні як для населення).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux