Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.08.2016

Результат засідання за 11 серпня 2016 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 серпня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 20МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОЛЬВІЯ» (встановлена потужність - 0,336 Гкал/год);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕПЛОІНВЕСТ ПОЛТАВА» (встановлена потужність - 0,144 Гкал/год).

 

3. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАХІДТЕПЛОКОМ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 3,340 тис. Гкал).

 

4. Відмовити у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКОТЕПЛОЕНЕРГО»;

ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ ВІЗИНСЬКОМУ ІВАНУ СТЕПАНОВИЧУ.

 

5. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» та зобов’язати усунути порушення  Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

6. Зобов’язати КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО».

 

7. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

8. Попередити ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу  (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

9. Прийняти протокольне рішення з питання дотримання структур тарифів ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом в частині фінансування витрат на оплату праці.

 

10. Встановити «зелений» тариф ТОВ «БРІАР» на відпуск електричної енергії.

 

11. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2016 № 1187 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для субєктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання українського виробництва».

.

12. Затвердити зміни до Плану розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 року для ПАТ «Гадячгаз».

 

13. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

- Міському комунальному підприємству "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона";

- Комунальному підприємству «Вінницяоблводоканал»;

- Комунальному підприємству «Ізмаїльське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»;

- Комунальному підприємству «Луцькводоканал»;

- Товариству з обмеженою відповідальністю «Енергія-Новий Розділ»;

- Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська»;

- Публічному акціонерному підприємству «Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат»;

- Комунальному підприємству «Полтававодоканал».

 

14.  Встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

- Міському комунальному підприємству "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона";

- Комунальному підприємству «Вінницяоблводоканал»;

- Комунальному підприємству «Ізмаїльське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»;

- Комунальному підприємству «Луцькводоканал»;

- Товариству з обмеженою відповідальністю «Енергія-Новий Розділ»;

- Комунальному підприємству «Полтававодоканал».

 

15. Схвалити Комунальному підприємству «Вінницяоблводоканал» індивідуальні технологічні нормативи використання питної води.

 

16. Схвалити тарифи на теплову енергію та послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків ліцензіатам Комісії.

 

17. Встановити тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ліцензіатам Комісії.

 

18. Встановити тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ліцензіатам Комісії.

 

19. Скасувати тарифи на теплову енергію, на комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів ТОВ «Експлуатаційна організація «Голосієво» та ТОВ «Управляюча компанія «Юкрейніан сіті сервіс».

 

20. Визнати такою, що втратила чинність постанову Національної комісії регулювання електроенергетики  від 17 лютого 2011 року № 244 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання».

 

21. Визнати такою, що втратила чинність постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 22 серпня 2014 року № 1159.

 

22. Визнати  деякі постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. такими, що втратили чинність.

 

23. Прийняти постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

24. Прийнято протокольне рішення з питання дотримання структур тарифів ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом в частині фінансування витрат на оплату праці.

 

25. Визнати такими, що втратили чинність, та внести зміни до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та Національної комісії регулювання електроенергетики України.

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141 щодо тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення таким підприємствам:

- Могилів-Подільському міському комунальному підприємству «Водоканал»;

- Каховському виробничому управлінню «Каховський водоканал»;

- Комунальному підприємству «Чугуїввода»;

- Комунальному підприємству «Лозоваводоканал»;

- Комунальному підприємству «Комуненерго»;

- Міському комунальному підприємству «Бердичівводоканал»;

- Приватному акціонерному товариству «Енергоресурси».

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868 щодо тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) таким підприємствам:

- Каховському виробничому управлінню «Каховський водоканал»;

- Комунальному підприємству «Чугуїввода»;

- Комунальному підприємству «Лозоваводоканал»;

- Міському комунальному підприємству «Бердичівводоканал».

 

28. Внести Зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 10.12.2015 № 2961.

 
29. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів - постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до Порядку складання та ведення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, реєстру суб’єктів природних монополій»;

«Про внесення зміни до Типового договору транспортування природного газу»;

«Про внесення змін до Порядку визначення регуляторної бази активів суб'єктів природних монополій у сфері електроенергетики.


30. Розглянуто питання про результати роботи ліцензіатів з виробництва електричної енергії на ТЕЦ у І півріччі 2016 року.

 

31. Розглянуто питання  про дотримання ліцензіатами з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом установленої структури тарифів в частині ремонтного фонду за І півріччя 2016 року.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux