Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.02.2022

Результат засідання за 11 лютого 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 лютого 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АМІТРЕЙД»;

2) ТОВ «ЗЕС»;

3) ТОВ «РЕЙ ЕНЕРДЖІ»;

4) ТОВ «ТАРГЕТ ЕНЕРДЖІ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АЛПЕН ТРЕЙД»;

2) ТОВ «ЕЕЮ»;

3) ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС ІНВЕСТ»;

4) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР;

5) ТОВ «РЕЙ ЕНЕРДЖІ»;

6) ТОВ «УКРРЕСУРС»;

7) ТОВ «НАП-КОМ'ЮНІТІ»;

8) ТОВ «ТАРГЕТ ЕНЕРДЖІ».

3. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОЛАР ЕКСПО» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку із встановленням невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

4. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОКТАНТА ПІВІ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

5. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛІРА СОЛАР» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

6. Відмовити ТОВ «ЕНЕРГО ПЕРСПЕКТИВА» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку із встановленням невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

7. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШН» на підставі заяви ліцензіата ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

8. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ЕКОТЕХНІК НІКОПОЛЬ»;

2) ТОВ «СОЛАРФІЛД-13».

9. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ГЕЛІОС ГРУПП «ХРИПЛИН-5».

10. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2020 року № 1794 (зміна найменування).

11. Унести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання:

1) ТОВ «ОРГАНІК ГРЕЙН»;

2) ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВЕС».

12. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій оператора ринку».

13. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2022 рік».

14. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про перегляд тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

15. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газотранспортної системи на 2022 – 2031 роки Оператора газотранспортної системи ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ».

16. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП «Про затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2022 – 2031 роки газорозподільних підприємств»:

1) АТ «Запоріжгаз»;

2) АТ «Криворіжгаз»;

3) АТ «Харківгаз»;

4) АТ «Харківміськгаз».

17. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП про перегляду тарифу на послуги з передачі електричної енергії.

18. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання.

19. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням методології «витрати +».

20. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО МАЯК ЛТД».

21. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ».

22. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2731» щодо зміни тарифу на виробництво теплової енергії ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ».

23. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» на 2022 рік».

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (ВЕС 1 черга 12 ПК, ВЕУ 153; ВЕС 3 черга 4 ПК, ВЕУ 67)).

25. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

26. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.02.2022).

27. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.02.2022).

28. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.02.2022).

29. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.02.2022).

30. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.02.2022).

31. Накласти штрафи за недотримання вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО»;

2) ТОВ «КИЇВСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ»;

3) ТОВ «УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

32. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.02.2022).

33. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

1) АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

2) АТ «МИКОЛАЇВГАЗ»;

3) АТ «МИКОЛАЇВГАЗ»;

4) АТ «РІВНЕВГАЗ»;

5) АТ «ЗАПОРІЖГАЗ»;

6) ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ»;

7) ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ».

34. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРША ЧЕРНІГІВСЬКА ТОРГОВА КОМПАНІЯ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.02.2022).

35. Застерегти ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» щодо недопущення в подальшому порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

36. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері теплопостачання:

1) АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ»;

2) КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»;

3) ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО».

37. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері електроенергетики:

1) ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів);

2) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача);

3) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача);

4) АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача);

5) АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (за зверненнями споживачів);

6) АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів);

7) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів);

8) ТОВ «СІСТЕМ ЕЛЕКТРІК» (за зверненням АТ «НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ»).

38. Провести позапланову виїзну перевірку у сфері електроенергетики ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» та ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ».

39. Збільшити строк проведення планової перевірки у сфері електроенергетики ТОВ «ЛЕ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА».

40. Збільшити строк проведення планової перевірки у сфері електроенергетики ТОВ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

41. Збільшити строк проведення планової перевірки у сфері теплопостачання ТОВ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

42. Збільшити строк проведення планової перевірки у нафтогазовому комплексі АТ «ЛЬВІВГАЗ».

43. Збільшити строки проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики:

1) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ЛЕОПОЛІСЕНЕРДЖІ».

44. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 428».

45. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

46. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

47. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 03 квітня 2020 року № 763 та затвердження Змін до Порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів».

48. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

49. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

50. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у грудні 2021 року.

51. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

52. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux