Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.02.2016

Результат засідання за 11 лютого 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 лютого 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ ЕНЕРДЖИ (встановлена потужність – 21,84 кВт);

ТОВ «ЕНЕРДЖІ-КОМ» (встановлена потужність – 10,5 кВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «УКРУТИЛЬЕНЕРГІЯ» (встановлена потужність – 1,376 Гкал/год);

ТОВ «ЛЬВІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ (встановлена потужність – 7,947 Гкал/год);

ПП «ІНСТАЛ-ІНВЕСТ» (встановлена потужність – 0,858 Гкал/год).

 

3. Відмовити ТОВ «СПЕКТРГАЗ у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

4. Відмовити ТОВ «ЧИСТЕ МІСТО-ЗАПОРІЖЖЯ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

5. Відмовити ПАТ «ОДЕСЬКИЙ ПРИПОРТОВИЙ ЗАВОД» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання.

 

6. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ЗАХІДТЕПЛО»;

ПП «ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ ПЛЮС»;

ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ВОЛИНЬ».

 

7. Встановити ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-ЗАПОРІЖЖЯ» тариф на виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії для потреб бюджетних установ та організацій.

 

8. Накласти штраф на ПАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» щодо порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії.

 

9. Зобов’язати ПАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» у місячний термін надати до НКРЕКП зміни до інвестиційної програми 2016 року з виробництва електричної енергії та виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

10. Зобов’язати ПАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО» при підготовці інвестиційної програми на 2016 рік з виробництва електричної енергії врахувати суму недофінансування інвестиційної програми на 2015 рік з виробництва електричної енергії та додатково профінансовані заходи, які не були передбачені Позиційним переліком.

 

11. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на лютий 2016 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 29.01.2016 № 125.

 

12. НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укртрансгаз» привести договірні відносини щодо транзиту природного газу у відповідність до Типового договору транспортування природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2497, у термін до 1 березня 2016 року.

 

13. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, яким передбачити розробку проекту постанови НКРЕКП щодо запровадження на ринку природного газу використання одиниць енергії.

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення Змін до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання».

 

15. Перенести розгляд питань про:

- встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ» та ТОВ «АЛЬТЕКО»;

- внесення змін до постанови НКРЕКП від 29.12.2015 № 3158.

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux