Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.12.2014

Результат засідання за 11 грудня 2014 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 грудня 2014 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОГАЗ» (річний обсяг постачання – 23 млн м3).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ТЕПЛОАЛЬТЕРНАТИВА» (встановлена потужність – 0,115 Гкал/год);

ФОП СЕРБИНСЬКОМУ МАРКУ ІГОРОВИЧУ (встановлена потужність – 0,275 Гкал/год).

 

3. Видати ТОВ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «ТРАНСІНВЕСТСЕРВІС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання – 19 млн кВт).

 

4. Видати  ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» ліцензії на право провадження господарської діяльності  з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії та їх 4 (чотирьох) копій для філій (інших відокремлених підрозділів) (річний обсяг транспортування  та постачання - 1496,596 тис. Гкал).

 

5. Видати  ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП ВКГ «БОРИСПІЛЬВОДОКАНАЛ» (річний обсяг водопостачання 2292600 м3; річний обсяг водовідведення: 2412400 м3).

 

6. Видати ТОВ «ТЕПЛОАЛЬТЕРНАТИВА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 0,5 тис. Гкал).

 

7. Продовжити ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

8. Продовжити ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

9. Переоформити ТОВ «АС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

10. Переоформити КП «ПЕРВОМАЙСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях  і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними  та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

11. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ПП «ХАНЕСТ»;

ТОВ «ТЕПЛО-ВІН»;

ТОВ «КИЇВ ГРІН ЕНЕРДЖІ».

 

12. Прийняти рішення щодо можливості врахування у тарифах на передачу електричної енергії електропередавальної організації ВАТ «Запоріжжяобленерго» коштів на повернення поворотної фінансової допомоги для фінансування приєднання об’єктів замовника, призначених для виробництва електроенергії з використанням альтернативних джерел енергії.

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік».

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток»  та  «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики».

 

15. Схвалити зміни до Інвестиційної програми КП Фастівської міської ради  «Фастівводоканал» на 2014 рік.

 

16. Схвалити  Інвестиційні програми на 2015 рік:

ДМП ВКГ "Дніпро-Західний Донбас";

КВУ "Каховський водоканал";

КП«МарганецькеВУВКГ» Дніпропетровської обласної ради»;

КП "Міський водоканал", м. Нова  Каховка;

ТОВ «Білоцерківвода».

 

17. Схвалити зміни до Інвестиційної програми на 2014 рік ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

18. Схвалити зміни до Інвестиційних програм на 2014 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Вінницяобленерго»;

ПАТ «Черкасиобленерго»;

ДТГО «Львівська залізниця».

 

19. Схвалити зміни до Інвестиційної програми на 2014 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго».

 

20. Внести зміну до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акту – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію».

 

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕ».

 

23. Продовжити розгляд питань про:

-видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕКОДОНРЕСУРС»;

- переоформлення  ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії  ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК НОВОАЗОВСЬКИЙ» та ВИРОБНИЧО-ЕНЕРГЕТИЧНОМУ ОБ’ЄДНАННЮ «ВІТРОЕНЕРГОПРОМ»;

- розгляд листа щодо зміни території ліцензованої діяльності на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ПАТ «МИКОЛАЇВГАЗ»;

- ставки плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2015 рік;

- схвалення Інвестиційних програм на 2014 рік МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі», КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області, КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради та ТОВ «Енергія – Новий Розділ»;

- внесення змін до Інвестиційної програми на 2014 рік КП «Харківські теплові мережі»;

- схвалення Інвестиційних програм на 2015 рік КП "Кременчукводоканал" Кременчуцької міської ради та КП "Чугуїввода".

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux