Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.06.2015

Результат засідання за 11 червня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 червня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «КОНОТОПСЬКИЙ ЛИВАРНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання – 1,32 млн кВт*год).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «УКРБУРПОСТАЧ» (річний обсяг постачання – 24 млн м3);

ПрАТ «ЕКОТЕХІНФОРМ» (річний обсяг постачання – 1,2 млн м3).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ» (річний обсяг постачання – 375,05 млн м3);

ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ» (річний обсяг постачання – 486 млн м3);

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЛУБНИГАЗ» (річний обсяг постачання – 105 млн м3);

ТОВ «ПОЛІССЯГАЗ» (річний обсяг постачання – 24,51 млн м3).

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «КОТЕЛЬНІ ЛІКАРНЯНОГО КОМПЛЕКСУ» (встановлена потужність – 0,303 Гкал/год);

ТОВ «ДП КОТЕЛЬНІ ЛІКАРНЯНОГО КОМПЛЕКСУ» (встановлена потужність – 0,43 Гкал/год).

 

5. Видати ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АЛЬЯНС» ліцензії на право провадження господарської діяльності з:

- виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 1,72 Гкал/год);

- постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 1,92 тис. Гкал).

 

6. Видати КП «СЛАВУТСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ОБ'ЄДНАННЯ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з:

- транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами (річний обсяг транспортування – 57470 тис. Гкал);

- постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 50195 тис. Гкал).

 

7. Переоформити ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

8. Переоформити ТОВ ГК «УКРГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

9. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ»;

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ПОЛТАВАГАЗ»;

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЛУБНИГАЗ»;

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КОРОСТИШІВГАЗ».

 

10. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ТЕПЛОЗАХІД»;

МПП «ВПК».

 

11. Встановити тарифи на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів та тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води:

ТОВ «Водоканал-сервіс», м. Київ;

КП «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради.

 

12. Встановити/скоригування тарифи на послугу з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення:

ТОВ «Водоканал-сервіс», м. Київ;

КП «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради;

ККП «Маріупольтепломережа»;

КП «Вишнівськтеплоенерго» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району;

ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»;

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»;

ПАТ «Миколаївська ТЕЦ»;

КП «Міськтепловоденергія», м. Кам’янець-Подільський;

ОКП «Донецьктеплокомуненергія».

 

13. Схвалити ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» інвестиційну програму на 2015 рік.

 

14. Схвалити зміни до інвестиційних програм на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Волиньобленерго»;

ПАТ «Полтаваобленерго».

 

15. Накласти штрафи на АК «Харківобленерго», ПАТ «Чернігівобленерго» і ДП «Одеська залізниця» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

16. Накласти штраф на ПАТ «ДТЕК Західенерго» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

17. Накласти штраф на КПТМ «Криворіжтепломережа» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

18. Застерегти ДТГО «Південно-Західна залізниця» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з передачі електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії.

 

19. Застерегти ПАТ «Кіровоградгаз», ПАТ «Волиньгаз» та ПАТ «Тернопільгаз» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

20. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на червень 2015 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 29.05.2015 № 1665.

 

21. Ліцензіатам з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом до 18.06.2015 подати матеріали на перегляд структури та рівнів тарифів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом відповідно до Процедури.

 

22.Внести зміни до постанови НКРЕКП від 07.10.2014 № 77 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 07 березня 2014 року № 152 «Про накладення штрафу на Комунальне підприємство «Транспортування покупної теплової енергії «Теплотранс» Дніпропетровської міської ради за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування та постачання теплової енергії».

 

23. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів:

постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж»;

постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж»;

постанови КМУ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

 

25. Перенести розгляд питання про внесення змін до інвестиційної програми на 2015 рік ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux