Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

10.10.2017

Результат засідання за 10 жовтня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 жовтня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «УКРСЕТІНЖИНІРІНГ»;

ТОВ «АРТЛЕКС-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «Чічек Констракшн».

 

2. Видати ТОВ «РЕНЕР ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ТОВ «ПЕРЕРОБЛЮЮЧИЙ ЗАВОД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

4. Залишити КП «БЕРДЯНСЬКЕКОТРАНС» заяву на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів без розгляду.

 

5. Встановити на вересень 2017 року тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробникам, яким НКРЕКП встановила «зелений» тариф та додатковий платіж для компенсації недоотриманих коштів.

 

6. Схвалити інвестиційні програми на 2017 рік:

Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона;

Комунального підприємства «Харківводоканал»;

Комунального підприємства «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

Комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА»;

Комунального підприємства «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради.

 

7. Погодити підписання НКРЕКП додаткових угод до субкредитних договорів про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку:

Обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград»;

Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

«Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії»;

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 11 жовтня 2012 року № 1314».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 20 грудня 2016 року № 2324» щодо схвалення змін до інвестиційної програми на 2017 рік з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «Укренерго».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП щодо Інвестиційної програми на 2017 рік Комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради.

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ККП Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа»;

Вуглегірська ТЕС ПАТ «Центренерго»;

ЗміївськаТЕС ПАТ «Центренерго»;

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ККП Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа»;

Вуглегірська ТЕС ПАТ «Центренерго»;

ЗміївськаТЕС ПАТ «Центренерго»;

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови про скасування тарифу на транспортування теплової енергії для всіх категорій споживачів КПОМР «Обухівтеплотрансбуд».

 

14. Схвалити проект додаткових угод до Договорів про субкредитування про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку № 8387-UA від 26 травня 2014 року (Угода про позику «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України») та  № TF016327 від 26 травня 2014 року (діючим в якості виконавця від імені Фонду чистих технологій) (Угода про позику «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України»).

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку (правил) організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності суб'єктами господарювання у сфері теплопостачання».

 

16. Продовжити розгляд питання про схвалення (коригування) тарифів на теплову енергію і на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП: КП «Харківські теплові мережі».

 

17. Зняти з розгляду питання про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ПАТ «Сумське НВО».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux