Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

10.09.2015

Результат засідання за 10 вересня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 вересня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

КП «ГЛУХІВСЬКИЙ ТЕПЛОВИЙ РАЙОН» (встановлена потужність – 7,144 Гкал/год);

ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТСЕРВІС» (встановлена потужність – 0,842 Гкал/год);

ДП «ТЕТЕРІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» (встановлена потужність – 2,66 Гкал/год);

ТОВ «СВІТЕКОЕНЕРГІЯ» (встановлена потужність – 0,646 Гкал/год);

КП «САРНИТЕПЛОСЕРВІС» САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (встановлена потужність – 3,354 Гкал/год);

КОРПОРАЦІЯ «УКРАЇНСЬКІ АТОМНІ ПРИЛАДИ ТА СИСТЕМИ» (встановлена потужність – 1,55 Гкал/год);

ПП «ЕНЕРГОТРАНСЕРВІС-К» (встановлена потужність – 3,98 Гкал/год);

ТОВ «ЕКО-ЕНЕРГО ТРЕЙД» (встановлена потужність – 0,516 Гкал/год).

 

2. Видати ТОВ  «ЗАХІДТЕПЛОКОМ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 0,189 Гкал/год).

 

3. Переоформити ВАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Відмовити ТОВ «СПЕКТРГАЗ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

5. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення ДП «Жмеринкаводоканал» КП «Вінницяоблводоканал».

 

6. Скасувати встановлення тарифів на теплову енергію і на послугу з централізованого опалення для потреб населення ТОВ «Долинські об’єднані мережі» та ДП «Теплокомуненерго» ПАТ «Монастирищенський ордена Трудового Червоного Прапора машинобудівний завод».

 

7. Схвалити ПАТ «Укртрансгаз» інвестиційні програми газотранспортного та газозберігаючого підприємства на 2015 рік.

 

8. Внести зміни до інвестиційної програми КП «Чугуївтепло» на 2015 рік.

 

9. Затвердити графік надання на розгляд до НКРЕКП інвестиційних програм ліцензіатів НКРЕКП з централізованого водопостачання та водовідведення на 2016 рік.

 

10. Накласти штраф на КП «Теплові мережі Ізмаїлтеплокомуненерго» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії. 

 

11. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux