Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

10.02.2021

Результат засідання за 10 лютого 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 лютого 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АГРОАКВАРЕСУРС»;

ТОВ «МЗ «ДНІПРОСТАЛЬ»;

ТОВ «ПЕК».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ВОСТОКЕНЕРГОТРЕЙД»;

ТОВ «ЕК «ГЕЛІОС»;

ТОВ «ПЕРФЕКТ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «УКРЕЛЕКТРО ЗБУТ»;

ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬК-ГАЗЗБУТ».

 

3. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії  ПП «КАТРУБ».

 

4. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІЦМАНСЬКА СЕС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності.

 

5. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 23 жовтня 2018 року № 1242 (зміна найменування).

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 07 червня 2019 року № 983 (зміна найменування).

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 12 лютого 2019 року № 183 (зміна найменування).

 

8. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 09 липня 2019 року № 1383 (зміна найменування).

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2281» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ»).

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2299» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ»).

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:

ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» на 2021 рік».

 

15. Зняти з розгляду питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» на 2021 рік».

 

17. Затвердити зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на лютий 2021 року.

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КСВ ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОРГАНІК ГРЕЙН»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.12.2020 № 2877» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КСВ ЕНЕРГО» (СЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Соловка, урочище «Силош» (кадастровий номер земельної ділянки 2124885900:11:015:0026)), ТОВ «ОРГАНІК ГРЕЙН» (СЕС Тернопільська обл., Заліщицький р-н, сщ/рада Товстенська, комплекс будівель і споруд, буд. 12А, 12, 7)).

 

19. Накласти штраф на ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

20. Накласти штраф на ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов з постачання.

 

21. Накласти штраф на КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВУВКГ» за порушення вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

22. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1309 «Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

23. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 05 березня 2019 року № 308 «Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

24. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 13 березня 2020 року № 618 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

25. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 15 квітня 2020 року № 813 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

26. Відстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ЕНЕКО ТЕХ» (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2550 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЕНЕКО ТЕХ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання»).

 

27. Відстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ ДНІПРО» (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2669 «Про накладення штрафу на ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ ДНІПРО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання»).

 

28. Відстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖИ» (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2664 ««Про накладення штрафу на ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖИ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання»).

 

29. Відстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «САНЛАЙТ НК» (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2663 «Про накладення штрафу на ТОВ «САНЛАЙТ НК» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання»).

 

30. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «РК «БАРБАРИС» (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2577 «Про накладення штрафу на ТОВ «РК «БАРБАРИС» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання»).

 

31. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ» (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2584 «Про накладення штрафу на ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання»).

 

32. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення:

ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» (щодо виконання постанови НКРЕКП від 17 травня 2019 року № 757);

КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» (щодо виконання постанови НКРЕКП від 21 червня 2019 року № 1142).

 

33. Провести позапланову виїзну перевірку у нафтогазовому комплексі ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» (за зверненням ТОВ «Оператор газотранспортної системи України»).

 

34. Провести позапланові виїзні перевірки ліцензіатів, що провадять діяльність на ринку електричної енергії:

ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ»;

за зверненнями споживачів:

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

35. Провести позапланову виїзну перевірку у сфері теплопостачання КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

36. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux