Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

10.11.2016

Результат засідання за 10 листопада 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 листопада 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «АЛЬТЕРНАТИВА» (встановлена потужність – 0,645 Гкал);

ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЗАКАРПАТТЯ» (встановлена потужність – 1,24 Гкал).

 

2. Накласти штраф та зобов’язати КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

3. Попередити ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» щодо необхідності усунення та недопущення в подальшому порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

4. Встановити «зелений» тариф ТОВ «АГРО-ТРЕЙД».

 

5. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2016 № 1677 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «АГРО-ТРЕЙД», ТОВ «ВІН СОЛАР» (Писарівська СЕС (ІІІ черга).

 

6. Внести зміни до Інвестиційної програми ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.


 7. Схвалити інвестиційні програми ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії та теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії), її транспортування магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради;

КВП «Краматорська тепломережа» Краматорської міської ради;

ПАТ «Мотор Січ»;

ТОВ «Сумитеплоенерго».

 

8. Встановити ТОВ «ФТРАНС» тариф на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

9. Залишити без розгляду заяви про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

КП «Вінницяоблтеплоенерго»;

ТОВ «ВІЗАРД ГРУП»;

ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-ЗАПОРІЖЖЯ».

 

10. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію  на листопад 2016 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 27.10.2016 № 1892.

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення граничного рівня плати  за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2017 рік».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux