Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

10.07.2018

Результат засідання за 10 липня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 липня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ВІП ГАЗ КОМПАНІ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІКС»;

ТОВ «КОМПАНІЯ «АГРОІМПЕКС ЛТД»;

ТОВ «УКР ГАЗ ЕНЕРГО».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГІДРОПАУЕР-1»;

ТОВ «ЕКО СЕЗАР»;

ТОВ «ЗАКАРПАТ ЕНЕРГО РЕСУРС»;

ТОВ «КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ»;

 

3. Видати ТОВ «ЕЛЕКТРОТРЕЙДІНГ ГРУП» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

4. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової перевірки ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової перевірки ПрАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»

 

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової перевірки ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової перевірки АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової перевірки ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової перевірки ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової перевірки ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО».

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової перевірки ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО».

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової перевірки ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО».

 

13. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦУКРОВИЙ КОМБІНАТ «ХРЕЩАТИК» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

14. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРІН ЕНЕРДЖИ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

15. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

16. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 04 серпня 2016 року № 1369 «Про накладення штрафу на ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, ухилення від виконання рішення Комісії та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та Ліцензійних умов з передачі електричної енергії» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 10.07.2018).

 

17. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНСОЛ УКРАЇНА» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

18. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОВА КОМПАНІЯ ЕНЕРГОКОМ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

19. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРНАФТАГАЗЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

20. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТРНАФТОГАЗПОСТАЧ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

21. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРОЕНЕРГОГАЗ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

22. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗСЕРВІСТРЕЙД» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

23. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОВІ РЕСУРСИ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

24. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАФТОГАЗ-АЛЬЯНС» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

25. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОМСЕРВІС» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

26. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОТОРГОВА КОМПАНІЯ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

27. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РГК ТРЕЙДІНГ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

28. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРГАРАНТРЕСУРС» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

29. Анулювати ТОВ «СИСТЕМ АКТИВС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України.

 

30. Застерегти ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ГАЗПОСТАЧ» ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

31. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової перевірки АТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

32. Змінити ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» встановлену потужність електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії.

 

33. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП :

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НИВА ІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РОЗВИТОК СХІД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЙ БІ СІ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Енергоактив-1» (Васильківська ГЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Киселівка»), ТОВ «НИВА ІНВЕСТ» (СЕС «Олешки-2»), ТОВ «АЛЬТГЕН» (1 черга «Віньковецької СЕС»), ТЗОВ «ЛАЙТФУЛ» («Енергетичні поля СЕС Терновиця Сонячна 2»), ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС Комишани 2»), ТОВ «РОЗВИТОК СХІД» (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, на території Дібровської сільської ради), ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС Харківська обл., м. Харків, вул. Металіста, 6), ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ» (СЕС Чернівецька обл., Новоселицький р-н, с. Рідківці, вул. Будівельників, 12; 14), ТОВ «Енергоактив-1» (Васильківська ГЕС)).

 

34. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП  «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» на 2018 рік.

 

35. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

36. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 26 червня 2018 року № 567 «Про алгоритм перерахувань коштів на липень 2018 року».

 

37. Перенести розгляд питань про:

- прийняття постанови НКРЕКП «Про врахування ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»  суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни на електроенергію згідно встановленого законодавством порядку для компенсації втрат від постачання електричної енергії пільговим категоріям споживачів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, за період листопад-грудень 2014 року та січень-березень 2015 року»;

- прийняття постанови НКРЕКП «Про врахування АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни на електроенергію згідно встановленого законодавством порядку для компенсації втрат від постачання електричної енергії пільговим категоріям споживачів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, за період листопад-грудень 2014 року та січень-березень 2015 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux