Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

10.03.2016

Результат засідання за 10 березня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 березня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ФОП БУРЛАЙ ОЛЕНІ АНАТОЛІЇВНІ ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність - 150 кВт).

 

2. Відмовити КП «ФАСТІВТЕПЛОМЕРЕЖА» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

3. Схвалити інвестиційні програми на 2016 рік:

КП «Славутське житлово-комунальне об’єднання»;

ДП «НАЕК «Енергоатом»;

Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго»;.

Комунального підприємства теплових мереж «Бориспільтепломережа».

 

4. Встановити ТОВ «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОЕНЕРГО» тариф на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

5. Внести зміни до протокольного рішення № 11 засідання НКРЕКП від 05.02.2016.

 

6. Затвердити економічні коефіцієнти нормативних технологічних витрат електроенергії в електричних мережах ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами І та ІІ класів напруги на ІІ – ІV квартали 2016 року та І квартал 2017 року.

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 19.02.2016 № 213 «Про видачу ліцензій з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

 

8. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2015 № 3215 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

 

9. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на березень 2016 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 29.02.2016 № 268.

 

10. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акту - постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 04 жовтня 2012 року № 1257».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Кодексу газотранспортної системи та внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494»;

«Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення»;

«Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

 

13. Перенести розгляд питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ПАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux