Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.10.2014

Результат засідання за 09 жовтня 2014 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 жовтня 2014 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «АКТІВ-ГАЗ-ТРЕЙД» (річний обсяг постачання - 9,5 млн м3);

ТОВ «УКРНАТУРГАЗ» (річний обсяг постачання - 9,5 млн м3);

ПАТ «ШАХТА ІМЕНІ О.Ф. ЗАСЯДЬКА» (річний обсяг постачання - 40 млн м3);

ТОВ «ПАУЕРСІТІ» (річний обсяг постачання - 1 млн м3);

ТОВ «ІНЖЕНЕРНА КОМПАНІЯ «САМАРА» (річний обсяг постачання - 50 млн м3).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ПП «МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛАТЕКС» (встановлена потужність – 0,6 МВт);

ПАТ «МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ «АЗОВСТАЛЬ» (встановлена потужність - 87 МВт).

 

3. Видати ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання - 200 млн кВт×год).

 

4. Видати ДП «ДАРНИЦЯ-1» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг – 30,5 тис. Гкал).

 

5. Видати ТОВ «СОЛОМА ПРОЕКТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 0,74 Гкал/год).

 

6. Продовжити ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

7. Переоформити ПрАТ «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОМЕРЕЖАІНВЕСТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

8. Залишити без розгляду заяву ТОВ «СПЕКТРГАЗ» про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

9. Внести зміни до Інвестиційної програми ПАТ «ДТЕК «Донецькобленерго» на 2014 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

10. Прийняти рішення щодо особливостей виконання інвестиційних програм на 2014 рік.

 

11. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.

 

12. Схвалити та оприлюднити на власному офіційному веб-сайті з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів:

- постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пунктів 13 та 14 переліку органів ліцензування»;

- постанова НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток»;

- постанова НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики»;

- постанова НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 06 жовтня 1999 року № 1305»;

- постанова НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 11 жовтня 1996 року № 152».

 

13. Скасувати постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 21 серпня 2014 року № 1139 «Про затвердження Змін до Положення про порядок подання, визначення та затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії».

 

14. Продовжити розгляд питань про:

- перегляд структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2014 рік;

- коригування тарифів на відпуск електричної енергії;

- встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії для ДПЗД «Укрінтеренерго» (Калуська ТЕЦ).

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux